ÖNEMLİ BİLGİLENDİRME

Elektronik Ticaret Bilgi Sistemi (ETBİS), e-ticaret yapan işletmelerin kayıt altında olması ve e-ticaret verilerinin sağlıklı bir şekilde takip edilmesi amacıyla kurulmuştur. Bu kapsamda, bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin sadece mevzuat çerçevesinde gerekli yükümlülükleri yerine getirdiğini göstermektedir.

Bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin ve alışveriş web sitesinin güvenli olduğunu ve hukuka aykırı faaliyetlerde bulunmadığını/bulunmayacağını GARANTİ ETMEZ.

Önemle duyurulur

vitrinmalzemeleri.com

MİRAY TOKCANLI

MİMAR KEMALETTİN MAH.TATLIKUYU HAMAM SK.NO:13-B FATİH/İST İstanbul - Türkiye

Genel Bilgiler

Vergi No: 47761******

İşletme Adı: MİRAY TOKCANLI

ETBİS’e Kayıt Tarihi: 16.12.2021

İşletme Türü: Ticari İşletme

Kep Adresleri: miray.tokcanli@hs01.kep.tr

* Bilindiği üzere, şahıs şirketlerinde 26274 sayı ve 29.06.2006 tarihli Resmi Gazetede yayımlanan Vergi Numarası Tebliği uyarınca, TC Kimlik Numarası (VKN) olarak kullanılmaktadır.

İlgili şirketler için ETBİS'te Vergi Kimlik Numarası (VKN) olarak gösterilen TC Kimlik Numaraları, 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ve Cumhurbaşkanlığı Dijital Dönüşüm Ofisi tarafından yayımlanan Bilgi ve İletişim Güvenliği Tedbirleri uyarınca maskelenerek yayımlanmaktadır.

Hakkında

1990 yılında açılan Nur Vitrin Mağazaları yüksek kalitede hizmet sunan bir mağazadır. Mağaza içinde vitrin malzemeleri, ayakkabı ve çanta malzemeleri, ambalaj malzemeleri, deri bakım ürünleri ve çok daha fazla ürünün satışı yapılmaktadır. Ayakkabı mağazanız bulunuyorsa ürünlerinizi vitrinlerde sergilemek adına farklı vitrin malzemeleri seçeneklerine göz atabilir ve dikkat çekici bir vitrin oluşturabilirsiniz. * Bilindiği üzere bir mağazanın müşteri çekmesini sağlayan en iyi vitrin düzenidir. Ayakkabı vitrin malzemeleri arasında birçok farklı model yer almaktadır. Mağazanıza en uygun modelde bir ürün seçebilir ve satın alabilirsiniz. Yurt dışına da gönderim yapılmaktadır. Nur Vitrin Malzemeleri olarak Ayakkabı - Saraciye ve Sektörle ilgili Yurt içi veya Yurt dışı fuarlarına katılmaktayız. Katıldığımız Fuarlarımızı görmek için tıklayınız. Mağaza ile ilgili tüm Vitrin Malzemeleri ile ilgili sizlere yardımcı olmaktan mutluluk duyacağız. Mağazanıza özel olarak düşündüğünüz Ürün sergileme gibi konularda' da sizlere yardımcı olmaktan mutluluk duyacağız.

Mal ve Hizmetler

- Giyim, Ayakkabı ve Aksesuar

Ödeme Türleri

- Havale / EFT

- Kredi kartı

- Sanal Para

Bu İşletmeye Ait Diğer Siteler