ÖNEMLİ BİLGİLENDİRME

Elektronik Ticaret Bilgi Sistemi (ETBİS), e-ticaret yapan işletmelerin kayıt altında olması ve e-ticaret verilerinin sağlıklı bir şekilde takip edilmesi amacıyla kurulmuştur. Bu kapsamda, bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin sadece mevzuat çerçevesinde gerekli yükümlülükleri yerine getirdiğini göstermektedir.

Bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin ve alışveriş web sitesinin güvenli olduğunu ve hukuka aykırı faaliyetlerde bulunmadığını/bulunmayacağını GARANTİ ETMEZ.

Önemle duyurulur

www.matbeg.com

MATBEG EĞİTİM VE BİLİŞİM DANIŞMANLIĞI LİMİTED ŞİRKETİ

ÇINAR, FATİH CD. 1/23, 35090 BORNOVA/İZMİR, ÇİCEK PLAZA NO 511 İzmir - Türkiye

Genel Bilgiler

Mersis No: 0613102536900001

Vergi No: 6131******

İşletme Adı: MATBEG EĞİTİM VE BİLİŞİM DANIŞMANLIĞI LİMİTED ŞİRKETİ

ETBİS’e Kayıt Tarihi: 24.07.2023

İşletme Türü: LİMİTED ŞİRKET

Kep Adresleri: matbegegitim@hs06.kep.tr

* Bilindiği üzere, şahıs şirketlerinde 26274 sayı ve 29.06.2006 tarihli Resmi Gazetede yayımlanan Vergi Numarası Tebliği uyarınca, TC Kimlik Numarası (VKN) olarak kullanılmaktadır.

İlgili şirketler için ETBİS'te Vergi Kimlik Numarası (VKN) olarak gösterilen TC Kimlik Numaraları, 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ve Cumhurbaşkanlığı Dijital Dönüşüm Ofisi tarafından yayımlanan Bilgi ve İletişim Güvenliği Tedbirleri uyarınca maskelenerek yayımlanmaktadır.

Hakkında

Ürünlerimiz, öğrencilerin orijinal problemlere en yenilikçi çözümü üretme, yeteneklerini ve yaratıcılığını en üst düzeyde kullanabilme olanağı tanımak için tasarlanmıştır.

Mal ve Hizmetler

- Danışmanlık Hizmetleri

- Eğitim

- Kitap, Müzik, Film, Oyun

- Matbaacılık ve Yayınlar

- Online Eğitim

- Yazılım

Ödeme Türleri

- Banka kartı

- Havale / EFT

- Kredi kartı

Bu İşletmeye Ait Diğer Siteler