ÖNEMLİ BİLGİLENDİRME

Elektronik Ticaret Bilgi Sistemi (ETBİS), e-ticaret yapan işletmelerin kayıt altında olması ve e-ticaret verilerinin sağlıklı bir şekilde takip edilmesi amacıyla kurulmuştur. Bu kapsamda, bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin sadece mevzuat çerçevesinde gerekli yükümlülükleri yerine getirdiğini göstermektedir.

Bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin ve alışveriş web sitesinin güvenli olduğunu ve hukuka aykırı faaliyetlerde bulunmadığını/bulunmayacağını GARANTİ ETMEZ.

Önemle duyurulur

www.moonartica.com

MOONARTICA DİJİTAL REKLAMCILIK BASKI E-TİCARET HİZMETLERİ LİMİTED ŞİRKETİ

859 SOKAK. NO : 4 K.6 D.605 KONAK MAHALLESİ, KONAK - İZMİR İzmir - Türkiye

Genel Bilgiler

Mersis No: 0622239484900001

Vergi No: 6222******

İşletme Adı: MOONARTICA DİJİTAL REKLAMCILIK BASKI E-TİCARET HİZMETLERİ LİMİTED ŞİRKETİ

ETBİS’e Kayıt Tarihi: 21.07.2023

İşletme Türü: LİMİTED ŞİRKET

Kep Adresleri: moonarticadijital@hs06.kep.tr

* Bilindiği üzere, şahıs şirketlerinde 26274 sayı ve 29.06.2006 tarihli Resmi Gazetede yayımlanan Vergi Numarası Tebliği uyarınca, TC Kimlik Numarası (VKN) olarak kullanılmaktadır.

İlgili şirketler için ETBİS'te Vergi Kimlik Numarası (VKN) olarak gösterilen TC Kimlik Numaraları, 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ve Cumhurbaşkanlığı Dijital Dönüşüm Ofisi tarafından yayımlanan Bilgi ve İletişim Güvenliği Tedbirleri uyarınca maskelenerek yayımlanmaktadır.

Hakkında

Sanat; simgelerle, renklerle, hobilerimizle birleştiğinde, rengarenk bir dünya yaratır. O dünya, içinde yaşadığımız gerçek dünyayı çok daha anlamlı hale getirir. Biz, sanatsever bir ekibiz, ancak daha da çok sevdiğimiz bir şey var; özgürce kendimizi ifade edebilmek! Başarabildiğimiz her alanda, renklerimizi, kimliğimizi, tarzımızı ifade edebilmek için yola çıktık. Belki çantamızda, belki masamızda, bazen duvarımızda, bazen defterimizde; aklımızda, kalbimizde ne varsa onunla çevrelenmek, sıkıcı grilikleri renklere bulamak elimizde! İşte biz, renklerimizi ayırt etmeksizin yansıtabilmek için bu yola çıktık! MoonArtica, küçük bir ekibin büyük işi! Birbirinden eğlenceli tasarımları hayatlarınıza dahil etmek misyonu ile 2023’de kuruldu. Bolca tasarım, fikir ve en çok da yaratıcılık kattık ürünlerimize. Sizden olsun dedik; bizden olsun istedik. Kendimizi olduğumuz gibi yansıtabilme arzusuna sırtımızı dayadık. Ve bu kararımızdan bir an bile olsun dönmeye niyetli değiliz. Vizyonumuz, tasarımı, sanatla buluşturmak ve baskı hizmetlerini içselleştirebilmek. Renklerimizi özgürce sunabilmenin, sevdiklerimize onları çok iyi tanıdığımızı gösteren hediyeler alabilmenin umudu ve mutluluğu ile biz daha çok çalışır, daha çok tasarlarız! İzmir’de tasarıma ve yaratıcılığa gönül vermiş bir ekip, kişiselleştirilmiş ürünler ve çok daha fazlası için heyecanla çalışıyor. Bizi yakından tanımak, ürünlerimizi incelemek, tasarımlarımıza göz atmak için web sitemizi inceleyebilir, sosyal medya hesaplarımıza göz atabilirsin. MoonArtica ile renklerini tamamla; tarzını moonla!

Mal ve Hizmetler

- Ambalaj ve Reklam

- El işleri ve Hediyelik Eşya

- Hobi, Eğlence ve Sanat

- Matbaacılık ve Yayınlar

Ödeme Türleri

- Banka kartı

- Kredi kartı

Bu İşletmeye Ait Diğer Siteler