ÖNEMLİ BİLGİLENDİRME

Elektronik Ticaret Bilgi Sistemi (ETBİS), e-ticaret yapan işletmelerin kayıt altında olması ve e-ticaret verilerinin sağlıklı bir şekilde takip edilmesi amacıyla kurulmuştur. Bu kapsamda, bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin sadece mevzuat çerçevesinde gerekli yükümlülükleri yerine getirdiğini göstermektedir.

Bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin ve alışveriş web sitesinin güvenli olduğunu ve hukuka aykırı faaliyetlerde bulunmadığını/bulunmayacağını GARANTİ ETMEZ.

Önemle duyurulur

724alsak.com

SİYENPİ ONLİNE MAĞAZACILIK TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ

ORTAHİSAR MH. MİMAR SİNAN CD. NO: 23/B 61030 Trabzon - Türkiye

Genel Bilgiler

Mersis No: 0772134526000001

Vergi No: 7721******

İşletme Adı: SİYENPİ ONLİNE MAĞAZACILIK TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ

Mobil Uygulama Adi: 724 Alsak

ETBİS’e Kayıt Tarihi: 16.06.2020

İşletme Türü: LİMİTED ŞİRKET

Google Play Store Link: https://play.google.com/store/apps/details?id=tr.com.akinsoft.yediyirmidortalsak

App Store Link: https://apps.apple.com/us/app/724-alsak/id1477613394?l=tr&ls=1

* Bilindiği üzere, şahıs şirketlerinde 26274 sayı ve 29.06.2006 tarihli Resmi Gazetede yayımlanan Vergi Numarası Tebliği uyarınca, TC Kimlik Numarası (VKN) olarak kullanılmaktadır.

İlgili şirketler için ETBİS'te Vergi Kimlik Numarası (VKN) olarak gösterilen TC Kimlik Numaraları, 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ve Cumhurbaşkanlığı Dijital Dönüşüm Ofisi tarafından yayımlanan Bilgi ve İletişim Güvenliği Tedbirleri uyarınca maskelenerek yayımlanmaktadır.

Hakkında

724alsak, e-ticaret sektöründe faaliyet göstermek üzere, 2016 Yılında kuruldu. Teknoloji ve satınalma konusundaki tecrübesini, müşterilerimize uygun fiyat olarak yansıtmaktayız. Güçlü sermaye ve tedarik ağı ile 2016’dan beri siz değerli müşterilerimize hizmet vermekteyiz. 724alsak.com; elektronik ürün gamında farklı ihtiyaç ve zevklere hitap eden binlerce ürün ve alışveriş yaptıkça kazandıran yapısı ile üyelerine yeni bir alışveriş deneyimi sunuyor. Siz de 724 alışverişin keyfini çıkarabilir, binlerce üründe avantaj dolu alışverişin keyfini çıkartabilirsiniz. Mutlu Alışverişler.. VİZYONUMUZ Türkiye’de e-ticaret elektronik sektörünün lideri olmak. MİSYONUMUZ E-ticaret sektöründe müşterilere yenilikçi hizmetler sunarak en iyi alışveriş deneyimi yaşatmak.

Mal ve Hizmetler

- Elektronik

- Yazılım

Ödeme Türleri

- Havale / EFT

- Kredi kartı

Bu İşletmeye Ait Diğer Siteler