ÖNEMLİ BİLGİLENDİRME

Elektronik Ticaret Bilgi Sistemi (ETBİS), e-ticaret yapan işletmelerin kayıt altında olması ve e-ticaret verilerinin sağlıklı bir şekilde takip edilmesi amacıyla kurulmuştur. Bu kapsamda, bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin sadece mevzuat çerçevesinde gerekli yükümlülükleri yerine getirdiğini göstermektedir.

Bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin ve alışveriş web sitesinin güvenli olduğunu ve hukuka aykırı faaliyetlerde bulunmadığını/bulunmayacağını GARANTİ ETMEZ.

Önemle duyurulur

magaza.kolayrezervasyon.com.tr

İŞİNİN EHLİ BURADA TEKNOLOJİ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ

GÜLBAHAR MAH. KARANFIL SK. VESILE APT NO: 7 B SISLI/ ISTANBUL İstanbul - Türkiye

Genel Bilgiler

Mersis No: 0609103904400001

Vergi No: 6091******

İşletme Adı: İŞİNİN EHLİ BURADA TEKNOLOJİ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ

ETBİS’e Kayıt Tarihi: 04.02.2023

İşletme Türü: LİMİTED ŞİRKET

Kep Adresleri: halil.erdogan@hs03.kep.tr

* Bilindiği üzere, şahıs şirketlerinde 26274 sayı ve 29.06.2006 tarihli Resmi Gazetede yayımlanan Vergi Numarası Tebliği uyarınca, TC Kimlik Numarası (VKN) olarak kullanılmaktadır.

İlgili şirketler için ETBİS'te Vergi Kimlik Numarası (VKN) olarak gösterilen TC Kimlik Numaraları, 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ve Cumhurbaşkanlığı Dijital Dönüşüm Ofisi tarafından yayımlanan Bilgi ve İletişim Güvenliği Tedbirleri uyarınca maskelenerek yayımlanmaktadır.

Hakkında

Magaza | Kolay Rezervasyon Hakkımızda Kolay Rezervasyon Online Rezervasyon sitemizin bir kolu olan Mağazamız, Sporcu Ekipman, Donanım, Malzeme, Kıyafet, Sporcu Besini, Sporcu Vitamini ve Spor Dergi & Kitaplarını mağaza açma usülü ile satışına aracılık eden bir mağazadır. Neden Bİzi Seçmelisiniz? Daha uygun fiyatlarda Sporcu Ekipman, Donanım, Malzeme, Kıyafet, Sporcu Besini, Sporcu Vitamini ve Spor Dergi & Kitapları satın alabilmek için mağazamızdan yararlanabilirsiniz. Komisyon oranlarımız düşük olması sebebiyle müşterilere uygun fiyatlı ürünler sunmaktayız. Kimler Bizi Seçmeli? Spor yapan herkes mağazamızdan gönül rahatlığı ile alış veriş yapabilir. Hedeflerimiz Neler? Başta ana web sitemiz olan Kolay Rezervasyon web sitemize üye olan tüm kullanıcı ve tesis üyelerimize komisyon oranlarımız düşük olduğundan uygun fiyatlı ürün satışının gerçekleştirilmesini sağlamak. Diğer tüm spor severler de mağazamızdan uygun fiyatlı alış veriş yapma imkanına sahiptirler.

Mal ve Hizmetler

- Giyim, Ayakkabı ve Aksesuar

- Spor ve Outdoor

- Yiyecek ve İçecek

Ödeme Türleri

- Banka kartı

- Kredi kartı

- Ön ödemeli kart

Bu İşletmeye Ait Diğer Siteler