ÖNEMLİ BİLGİLENDİRME

Elektronik Ticaret Bilgi Sistemi (ETBİS), e-ticaret yapan işletmelerin kayıt altında olması ve e-ticaret verilerinin sağlıklı bir şekilde takip edilmesi amacıyla kurulmuştur. Bu kapsamda, bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin sadece mevzuat çerçevesinde gerekli yükümlülükleri yerine getirdiğini göstermektedir.

Bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin ve alışveriş web sitesinin güvenli olduğunu ve hukuka aykırı faaliyetlerde bulunmadığını/bulunmayacağını GARANTİ ETMEZ.

Önemle duyurulur

www.uweta.com

UWETA BİLİŞİM SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ

SEYRANTEPE MAH. MAAŞKUYU CAD. NO: 319/A ŞEHİTKAMİL Gaziantep - Türkiye

Genel Bilgiler

Mersis No: 0897093597500001

Vergi No: 8970******

İşletme Adı: UWETA BİLİŞİM SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ

ETBİS’e Kayıt Tarihi: 21.12.2023

İşletme Türü: LİMİTED ŞİRKET

Kep Adresleri: uweta@hs01.kep.tr

* Bilindiği üzere, şahıs şirketlerinde 26274 sayı ve 29.06.2006 tarihli Resmi Gazetede yayımlanan Vergi Numarası Tebliği uyarınca, TC Kimlik Numarası (VKN) olarak kullanılmaktadır.

İlgili şirketler için ETBİS'te Vergi Kimlik Numarası (VKN) olarak gösterilen TC Kimlik Numaraları, 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ve Cumhurbaşkanlığı Dijital Dönüşüm Ofisi tarafından yayımlanan Bilgi ve İletişim Güvenliği Tedbirleri uyarınca maskelenerek yayımlanmaktadır.

Hakkında

Uweta Bilişim ve Reklam Ajansı, dijital dünyaya baş döndüren bir hız kazandırmak ve tüm zamanlarda eşsiz kalitede bir hizmet vermektedir. Globalleşme yolunda azim ve kararlılıkla ilerlemeyi ilke edinen Uweta Bilişim, markanızı globalleştirmek, yerel dünyadan küresel dünyaya taşımak için tam donanımlı ve profesyonel kadrosuyla kesintisiz hizmet sunar. Uweta Bilişim ve Reklam Ajansı, bugünlerden öte yarınlara da hitap edebilecek eşsiz bir reklam ufkuyla çalışarak dijital ve sosyal dünyada markanızı hem alanında hem de alanının dışında herkesçe tanınan adeta odak bir marka haline getirir. Tamamıyla alanında uzman çalışma ekibinden oluşan Uweta profesyonel hizmet ekibi, dijital reklam ve tanıtım alanında tamamen özgün, benzersiz ve göz alıcı içerikler üreterek potansiyel müşterilerinizin markanızla etkileşime geçmesini sağlar. Daha sonra Uweta sosyal medya yönetimi uzman ekibi, adınıza yapılandırdığı sosyal medya hesaplarıyla kazandığınız müşterilerle yakın bir iletişim bağı kurmanızı, onlarla devamlı bir etkileşim halinde olmanızı sağlayarak markanızı adeta vazgeçilmez hale getirir.

Mal ve Hizmetler

- Danışmanlık Hizmetleri

- Yazılım

Ödeme Türleri

- Banka kartı

- Havale / EFT

- Kredi kartı

Bu İşletmeye Ait Diğer Siteler