ÖNEMLİ BİLGİLENDİRME

Elektronik Ticaret Bilgi Sistemi (ETBİS), e-ticaret yapan işletmelerin kayıt altında olması ve e-ticaret verilerinin sağlıklı bir şekilde takip edilmesi amacıyla kurulmuştur. Bu kapsamda, bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin sadece mevzuat çerçevesinde gerekli yükümlülükleri yerine getirdiğini göstermektedir.

Bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin ve alışveriş web sitesinin güvenli olduğunu ve hukuka aykırı faaliyetlerde bulunmadığını/bulunmayacağını GARANTİ ETMEZ.

Önemle duyurulur

bagacmoda.com

LEVENT BAGAÇ BAĞAÇ MODA

KEMALPAŞA MAH NAMIKKEMAL CAD NO 101A BAĞCILAR İSTANBUL İstanbul - Türkiye

Genel Bilgiler

Mersis No: 19760***********

Vergi No: 19760******

İşletme Adı: LEVENT BAGAÇ BAĞAÇ MODA

ETBİS’e Kayıt Tarihi: 29.12.2020

İşletme Türü: Esnaf İşletmesi

Kep Adresleri: levent.bagac@hs01.kep.tr

* Bilindiği üzere, şahıs şirketlerinde 26274 sayı ve 29.06.2006 tarihli Resmi Gazetede yayımlanan Vergi Numarası Tebliği uyarınca, TC Kimlik Numarası (VKN) olarak kullanılmaktadır.

İlgili şirketler için ETBİS'te Vergi Kimlik Numarası (VKN) olarak gösterilen TC Kimlik Numaraları, 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ve Cumhurbaşkanlığı Dijital Dönüşüm Ofisi tarafından yayımlanan Bilgi ve İletişim Güvenliği Tedbirleri uyarınca maskelenerek yayımlanmaktadır.

Hakkında

Bagaç Moda olarak başörtüsü, tesettür giyim, spor tesettür modelleri, çanta gibi birçok üründe tesettür giyimde faaliyet göstermekteyiz. Kaliteden ve müşteri memnuniyetinden ödün vermeden sürdürdüğümüz e-ticaret sektöründe bayan tesettür giyiminde bir marka haline gelmeyi başardık. Bugüne kadar sosyal medyada birçok müşterisine kaliteyi kargolara vermiş bir firma olarak bundan sonraki süreçte de e-ticaret tesettür giyimde markamızı bir üst seviyeye taşıyarak siz değerli müşterilerimize ulaşmayı amaçlıyoruz. İlkelerimiz ve Planlarımız "En kaliteli ve en iyi hizmeti en iyi fiyatlarda sunmak" en önem verdiğimiz ilkemizdir. "Türkiye'de tesettür giyim sektörü içerisinde müşterilerimiz tarafından güvenilir ve referans gösterilen bir firma olmak" en büyük vizyonumuzdur. Kalite, Güvenilirlik Bugüne kadar bizlere güvenen ve desteklerini esirgemeyen müşterilerimize teşekkürü bir borç biliriz. Keyifli alışverişler dileriz. Bagaç Moda Ailesi

Mal ve Hizmetler

- Giyim, Ayakkabı ve Aksesuar

- Tekstil

Ödeme Türleri

- Banka kartı

- Havale / EFT

- Kapıda ödeme

- Kredi kartı

Bu İşletmeye Ait Diğer Siteler