bahcehavuz.com Elektronik Ticaret Bilgi Sistemi'nde kaydı doğrulanmış bir sitedir

BAHCE HAVUZ SANAYİ TİCARET ANONİM ŞİRKETİ

CUMHURİYET MAH. D100 KARAYOLU ÜZERİ, İSTANBUL PARK AVM NO:374/137 BÜYÜKÇEKMECE İstanbul - Türkiye


BİLGİLENDİRME

Elektronik Ticaret Bilgi Sistemi (ETBİS), e-ticaret yapan işletmelerin kayıt altında olması ve e-ticaret verilerinin sağlıklı bir şekilde takip edilmesi amacıyla kurulmuştur. Bu kapsamda, bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodunun bulunması, o işletmenin yalnızca 6563 sayılı Elektronik Ticaretin Düzenlenmesi Hakkında Kanun ve ikincil düzenlemelerine uyum sağlaması hususunda gerekli yükümlülükleri yerine getirdiğini göstermekte olup bu işletmelerin ve alışverişlerin yapıldığı internet sitelerinin güvenli olduğunu ve hukuka aykırı faaliyetlerde bulunmadığını/bulunmayacağını garanti etmemektedir.

Genel Bilgiler

Mersis No: 0131161713800001

Vergi No: 1311617138

İşletme Adı: BAHCE HAVUZ SANAYİ TİCARET ANONİM ŞİRKETİ

Kep Adresleri: bahcehavuz@hs01.kep.tr

* Bilindiği üzere, şahıs şirketlerinde 26274 sayı ve 29.06.2006 tarihli Resmi Gazetede yayımlanan Vergi Numarası Tebliği uyarınca, TC Kimlik Numarası (VKN) olarak kullanılmaktadır.

İlgili şirketler için ETBİS'te Vergi Kimlik Numarası (VKN) olarak gösterilen TC Kimlik Numaraları, 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ve Cumhurbaşkanlığı Dijital Dönüşüm Ofisi tarafından yayımlanan Bilgi ve İletişim Güvenliği Tedbirleri uyarınca maskelenerek yayımlanmaktadır.

Hakkında

BahçeHavuz® Türkiye'nin en geniş içerikli bahçe, peyzaj, havuz, sauna, spa ve jakuzi ürünlerine sahip e-ticaret sitesidir. BahçeHavuz® sektördeki profesyonellere ve son kullanıcılara hitap eden markalı ürünleri mümkün olan en uygun fiyatlarla tedarik ediyor. Bireysel, uygulama veya proje bazlı çalışmalar için güncel fiyatlar, teknik detaylar ve stok durumlarını sitemizde bulabilirsiniz. Ürünlerimiz dünyaca ünlü markalardan oluşmaktadır. Sipariş verdiğiniz ürünler hem uzman ekiplerimiz hem de kullanıcılar tarafından onay verilmiş markalı ürünlerdir.

Mal ve Hizmetler

- Çiçekler

- Ev, Bahçe, Mobilya

- Spor ve Outdoor

- Tarım ve Hayvancılık Malzemeleri

Ödeme Türleri

- Banka kartı

- Havale / EFT

- Kapıda ödeme

- Kredi kartı

Bu İşletmeye Ait Diğer Siteler