ÖNEMLİ BİLGİLENDİRME

Elektronik Ticaret Bilgi Sistemi (ETBİS), e-ticaret yapan işletmelerin kayıt altında olması ve e-ticaret verilerinin sağlıklı bir şekilde takip edilmesi amacıyla kurulmuştur. Bu kapsamda, bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin sadece mevzuat çerçevesinde gerekli yükümlülükleri yerine getirdiğini göstermektedir.

Bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin ve alışveriş web sitesinin güvenli olduğunu ve hukuka aykırı faaliyetlerde bulunmadığını/bulunmayacağını GARANTİ ETMEZ.

Önemle duyurulur

bahcehavuz.com

BAHCE HAVUZ SANAYİ TİCARET ANONİM ŞİRKETİ

CUMHURİYET MAH. D100 KARAYOLU ÜZERİ, İSTANBUL PARK AVM NO:374/137 BÜYÜKÇEKMECE İstanbul - Türkiye

Genel Bilgiler

Mersis No: 0131161713800001

Vergi No: 1311******

İşletme Adı: BAHCE HAVUZ SANAYİ TİCARET ANONİM ŞİRKETİ

ETBİS’e Kayıt Tarihi: 02.01.2021

İşletme Türü: Anonim Şirket

Kep Adresleri: bahcehavuz@hs01.kep.tr

* Bilindiği üzere, şahıs şirketlerinde 26274 sayı ve 29.06.2006 tarihli Resmi Gazetede yayımlanan Vergi Numarası Tebliği uyarınca, TC Kimlik Numarası (VKN) olarak kullanılmaktadır.

İlgili şirketler için ETBİS'te Vergi Kimlik Numarası (VKN) olarak gösterilen TC Kimlik Numaraları, 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ve Cumhurbaşkanlığı Dijital Dönüşüm Ofisi tarafından yayımlanan Bilgi ve İletişim Güvenliği Tedbirleri uyarınca maskelenerek yayımlanmaktadır.

Hakkında

BahçeHavuz® Türkiye'nin en geniş içerikli bahçe, peyzaj, havuz, sauna, spa ve jakuzi ürünlerine sahip e-ticaret sitesidir. BahçeHavuz® sektördeki profesyonellere ve son kullanıcılara hitap eden markalı ürünleri mümkün olan en uygun fiyatlarla tedarik ediyor. Bireysel, uygulama veya proje bazlı çalışmalar için güncel fiyatlar, teknik detaylar ve stok durumlarını sitemizde bulabilirsiniz. Ürünlerimiz dünyaca ünlü markalardan oluşmaktadır. Sipariş verdiğiniz ürünler hem uzman ekiplerimiz hem de kullanıcılar tarafından onay verilmiş markalı ürünlerdir.

Mal ve Hizmetler

- Çiçekler

- Ev, Bahçe, Mobilya

- Spor ve Outdoor

- Tarım ve Hayvancılık Malzemeleri

Ödeme Türleri

- Banka kartı

- Havale / EFT

- Kapıda ödeme

- Kredi kartı

Bu İşletmeye Ait Diğer Siteler