ÖNEMLİ BİLGİLENDİRME

Elektronik Ticaret Bilgi Sistemi (ETBİS), e-ticaret yapan işletmelerin kayıt altında olması ve e-ticaret verilerinin sağlıklı bir şekilde takip edilmesi amacıyla kurulmuştur. Bu kapsamda, bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin sadece mevzuat çerçevesinde gerekli yükümlülükleri yerine getirdiğini göstermektedir.

Bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin ve alışveriş web sitesinin güvenli olduğunu ve hukuka aykırı faaliyetlerde bulunmadığını/bulunmayacağını GARANTİ ETMEZ.

Önemle duyurulur

www.raghan.com

CENGİZHAN ARSLANTÜRK

K. BALIKLI MH. KADİFELİ CADDE, NO.4 Bursa - Türkiye

Genel Bilgiler

Mersis No: 67237***********

Vergi No: 67237******

İşletme Adı: CENGİZHAN ARSLANTÜRK

ETBİS’e Kayıt Tarihi: 13.03.2021

İşletme Türü: Ticari İşletme

Kep Adresleri: cengizhan.arslanturk@hs01.kep.tr

* Bilindiği üzere, şahıs şirketlerinde 26274 sayı ve 29.06.2006 tarihli Resmi Gazetede yayımlanan Vergi Numarası Tebliği uyarınca, TC Kimlik Numarası (VKN) olarak kullanılmaktadır.

İlgili şirketler için ETBİS'te Vergi Kimlik Numarası (VKN) olarak gösterilen TC Kimlik Numaraları, 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ve Cumhurbaşkanlığı Dijital Dönüşüm Ofisi tarafından yayımlanan Bilgi ve İletişim Güvenliği Tedbirleri uyarınca maskelenerek yayımlanmaktadır.

Hakkında

HER ZAMAN DAHA İYİSİ İÇİN ÇALIŞIYORUZ, YENİLİKÇİ VE MODERN PROJELER SUNUYORUZ biz sadece okullarımız için çalışan ve sadece okullarımız için profesyonel hizmet veren bir mimarlık firmasıyız. avrupa ve diğer dünya ülkelerindeki yenilikleri sürekli olarak takip ediyor eğlenirken öğrenebilecek modelleri siz değerli eğitimcilerimizin yönlendirmeleriyle harmanlayarak projelerimizi geliştiriyoruz. bir çok öncü proje geliştirdik, devam eden aşamalarda alışılmışın dışında eğitim alanları oluşturmak için her alanda yeterliliğe sahip ekibimizle birlikte çalışmaktayız. tüm projelerimiz ve çalışmalarımız meb standartları esas alınarak oluşturulmaktadır. ayrıca sağlık ve güvenlik bakımından onaylı tedbirlerde alınarak düzenlemeler yapılmaktadır.biz tamamen lisanslı ve sertifikalı ürünler kullanarak, önceliğini kalite olarak belirleyerek hizmet vermektedir. üretimini üstlendiğimiz ürün guruplarımızda sağlık ve güvenlik için gerekli tüm belge ve sertifikalara sahiptir. çalışma arkadaşlarımızın tamamı alanında profesyonel ve kendi alanlarında tamamı yeterlilik belgesine, uzmanlık sertifikalarına sahiptir.biz her zaman en iyisi için çalışıyoruz, her zaman geleceğimiz öğrencilerimiz için ve onlara miras bırakmak isteyen eğitimcilerimizin için çalışıyoruz. kaliteli ve profesyonel hizmet anlayışıyla sektöründe öncü olma hedefi doğrultusunda sadece eğitim kurumları için kendini güncelleyen bir mimarlık firmasıdır. ülke değerleri bilinci ile haraket ederek kalıcı ve kalite esas alınarak üretiyor, hizmet veriyoruz. biz tamamen yerli bir firmayız, hedeflerimiz sadece ülkemiz ve geleceğimiz için yenilikçi, kullanılabilirlik seviyesi yüksek projeler üretmektir.

Mal ve Hizmetler

- Ofis ve Okul Malzemeleri

Ödeme Türleri

- Banka kartı

- Dijital cüzdan

- Havale / EFT

- Kapıda ödeme

- Kredi kartı

- Mobil Cüzdan

- Mobil Ödeme

Bu İşletmeye Ait Diğer Siteler