ÖNEMLİ BİLGİLENDİRME

Elektronik Ticaret Bilgi Sistemi (ETBİS), e-ticaret yapan işletmelerin kayıt altında olması ve e-ticaret verilerinin sağlıklı bir şekilde takip edilmesi amacıyla kurulmuştur. Bu kapsamda, bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin sadece mevzuat çerçevesinde gerekli yükümlülükleri yerine getirdiğini göstermektedir.

Bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin ve alışveriş web sitesinin güvenli olduğunu ve hukuka aykırı faaliyetlerde bulunmadığını/bulunmayacağını GARANTİ ETMEZ.

Önemle duyurulur

togpa.com

ŞAHABETTİN YILDIRIM

MERKEZ MAH. SEÇKİN SOK. 2-4A Z-OFİS NO:78, KAĞITHANE İstanbul - Türkiye

Genel Bilgiler

Vergi No: 51784******

İşletme Adı: ŞAHABETTİN YILDIRIM

ETBİS’e Kayıt Tarihi: 29.10.2022

İşletme Türü: Ticari İşletme

Kep Adresleri: sahabettin.yildirim@hs01.kep.tr

* Bilindiği üzere, şahıs şirketlerinde 26274 sayı ve 29.06.2006 tarihli Resmi Gazetede yayımlanan Vergi Numarası Tebliği uyarınca, TC Kimlik Numarası (VKN) olarak kullanılmaktadır.

İlgili şirketler için ETBİS'te Vergi Kimlik Numarası (VKN) olarak gösterilen TC Kimlik Numaraları, 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ve Cumhurbaşkanlığı Dijital Dönüşüm Ofisi tarafından yayımlanan Bilgi ve İletişim Güvenliği Tedbirleri uyarınca maskelenerek yayımlanmaktadır.

Hakkında

Türkiye Online Görüntü Pazarı ile gerek görüntülü gerekse fiziki hizmetleri güvenli bir şekilde alıp verebileceksiniz. Kısaca hizmetin pazar yeri olarak çalışmaktadır. Bunlara ek olarak yakın zamanda Yurtdışında da faaliyet gösterecektir. Artık eğitim sağlık danışmanlık başta olmak üzere aklınıza gelen her türlü sektörde gönül rahatlığı ile hizmet alıp satabileceksiniz. Evinizde hiç çıkmadan gerek para kazanın gerekse bir işinizi halledin.

Mal ve Hizmetler

- Danışmanlık Hizmetleri

- Eğitim

- Finansal Hizmetler

- Kişisel Bakım ve Kozmetik

- Online Eğitim

- Yazılım

Ödeme Türleri

- Banka kartı

- Kredi kartı

Bu İşletmeye Ait Diğer Siteler