ÖNEMLİ BİLGİLENDİRME

Elektronik Ticaret Bilgi Sistemi (ETBİS), e-ticaret yapan işletmelerin kayıt altında olması ve e-ticaret verilerinin sağlıklı bir şekilde takip edilmesi amacıyla kurulmuştur. Bu kapsamda, bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin sadece mevzuat çerçevesinde gerekli yükümlülükleri yerine getirdiğini göstermektedir.

Bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin ve alışveriş web sitesinin güvenli olduğunu ve hukuka aykırı faaliyetlerde bulunmadığını/bulunmayacağını GARANTİ ETMEZ.

Önemle duyurulur

fotoduvar.com

SELÇUK GÖKTEKİN

BAŞAK CENTER BAŞAK MAH., ERTUĞRULGAZİ CAD NO:49 K.1, D:61 BAŞAKŞEHİR İstanbul - Türkiye

Genel Bilgiler

Vergi No: 14576******

İşletme Adı: SELÇUK GÖKTEKİN

Mobil Uygulama Adi: fotoduvar

ETBİS’e Kayıt Tarihi: 15.06.2021

İşletme Türü: Ticari İşletme

Google Play Store Link: https://play.google.com/store/apps/details?id=appinventor.ai_selcukgokteki.fotoduvar&hl=en_US&gl=US

Kep Adresleri: teoshome@hs01.kep.tr

* Bilindiği üzere, şahıs şirketlerinde 26274 sayı ve 29.06.2006 tarihli Resmi Gazetede yayımlanan Vergi Numarası Tebliği uyarınca, TC Kimlik Numarası (VKN) olarak kullanılmaktadır.

İlgili şirketler için ETBİS'te Vergi Kimlik Numarası (VKN) olarak gösterilen TC Kimlik Numaraları, 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ve Cumhurbaşkanlığı Dijital Dönüşüm Ofisi tarafından yayımlanan Bilgi ve İletişim Güvenliği Tedbirleri uyarınca maskelenerek yayımlanmaktadır.

Hakkında

Özel üretim duvar kağıtları

Mal ve Hizmetler

- Ev, Bahçe, Mobilya

- Tadilat,Temizlik ve Organizasyon

Ödeme Türleri

- Havale / EFT

- Kredi kartı

Bu İşletmeye Ait Diğer Siteler