ÖNEMLİ BİLGİLENDİRME

Elektronik Ticaret Bilgi Sistemi (ETBİS), e-ticaret yapan işletmelerin kayıt altında olması ve e-ticaret verilerinin sağlıklı bir şekilde takip edilmesi amacıyla kurulmuştur. Bu kapsamda, bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin sadece mevzuat çerçevesinde gerekli yükümlülükleri yerine getirdiğini göstermektedir.

Bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin ve alışveriş web sitesinin güvenli olduğunu ve hukuka aykırı faaliyetlerde bulunmadığını/bulunmayacağını GARANTİ ETMEZ.

Önemle duyurulur

www.villatarifi.com.tr

MÜDÜR TURİZM TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ

BEZİRGAN MAHALLESİ HACIKARALAR SOKAK NO: 649 KAŞ ANTALYA Antalya - Türkiye

Genel Bilgiler

Mersis No: 0626079737100001

Vergi No: 6260******

İşletme Adı: MÜDÜR TURİZM TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ

ETBİS’e Kayıt Tarihi: 19.04.2024

İşletme Türü: LİMİTED ŞİRKET

Kep Adresleri: mudurturizm@hs01.kep.tr

* Bilindiği üzere, şahıs şirketlerinde 26274 sayı ve 29.06.2006 tarihli Resmi Gazetede yayımlanan Vergi Numarası Tebliği uyarınca, TC Kimlik Numarası (VKN) olarak kullanılmaktadır.

İlgili şirketler için ETBİS'te Vergi Kimlik Numarası (VKN) olarak gösterilen TC Kimlik Numaraları, 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ve Cumhurbaşkanlığı Dijital Dönüşüm Ofisi tarafından yayımlanan Bilgi ve İletişim Güvenliği Tedbirleri uyarınca maskelenerek yayımlanmaktadır.

Hakkında

'villatarifi.com.tr' Müdür Turizm Ticaret Limited Şirketi'ne ait bir markadır.Uzun süredir sektörde deneyim kazanmış olan tecrübeli ekibimiz ile kiralık villa yazlık hizmetleri veren firmamız bu işi yaparken kalitenin yanına güvenirliği de eklemiştir. Çünkü bu işte dürüstlük ve güvenin ne denli önemli olduğunun farkındayız. Çalışma prensibinden ve kriterlerinden ödün vermeden çalışan firmamız kaliteli hizmet anlayışından da hiçbir zaman vazgeçmemiştir. Bu doğrultuda herkesin ihtiyacına cevap verebilecek nitelikte kiralık villa seçeneklerine sahiptir. Evinizdeki konforu ve rahatlığı yasayarak tatil yapmaktır villada tatil. Sadece size özel ve başkaları tarafından paylaşılmayan villalarda tatiliniz unutulmaz bir hal alacak."

Mal ve Hizmetler

- Tatil ve Seyahat

Ödeme Türleri

- Havale / EFT

- Kapıda ödeme

- Kredi kartı

- Mobil Ödeme

Bu İşletmeye Ait Diğer Siteler