ÖNEMLİ BİLGİLENDİRME

Elektronik Ticaret Bilgi Sistemi (ETBİS), e-ticaret yapan işletmelerin kayıt altında olması ve e-ticaret verilerinin sağlıklı bir şekilde takip edilmesi amacıyla kurulmuştur. Bu kapsamda, bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin sadece mevzuat çerçevesinde gerekli yükümlülükleri yerine getirdiğini göstermektedir.

Bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin ve alışveriş web sitesinin güvenli olduğunu ve hukuka aykırı faaliyetlerde bulunmadığını/bulunmayacağını GARANTİ ETMEZ.

Önemle duyurulur

www.cigit.com.tr

CGT TEKSTİL İNŞAAT VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ

MERKEZ, FERAH SK. NO:22/A, 34782 ÇEKMEKÖY İstanbul - Türkiye

Genel Bilgiler

Mersis No: 0209059358200014

Vergi No: 2090******

İşletme Adı: CGT TEKSTİL İNŞAAT VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ

ETBİS’e Kayıt Tarihi: 07.09.2021

İşletme Türü: LİMİTED ŞİRKET

Kep Adresleri: cgttekstil@hs01.kep.tr

* Bilindiği üzere, şahıs şirketlerinde 26274 sayı ve 29.06.2006 tarihli Resmi Gazetede yayımlanan Vergi Numarası Tebliği uyarınca, TC Kimlik Numarası (VKN) olarak kullanılmaktadır.

İlgili şirketler için ETBİS'te Vergi Kimlik Numarası (VKN) olarak gösterilen TC Kimlik Numaraları, 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ve Cumhurbaşkanlığı Dijital Dönüşüm Ofisi tarafından yayımlanan Bilgi ve İletişim Güvenliği Tedbirleri uyarınca maskelenerek yayımlanmaktadır.

Hakkında

2010 yılında CIGIT markasıyla standart kalıpların dışına çıkarak yüksek ürün kalitesini çok uygun fiyatlarla üreticinin beğenisine sunmayı hedefleyen firmamız, dinamik yapısı ve yenilikçi yaklaşımlarıyla kısa süre içerisinde büyük bir ivme yakalamıştır. Uyguladığı Akıllı Maliyet Yöntemi ile ürün kalitesini düşürmeden uygun fiyata üretim yapan firmamız, bu alanda önemli mesafeler katetmiştir. Üretime başladıktan sonra büyük bir müşteri ilgisiyle karşılaşan firmamız, daha geniş ve farklı kesimlere ulaşmak için toptan satış ağını genişletmiş, İstanbul'un önemli toptan giyim merkezlerinden Yeşildirek, Zeytinburnu, Laleli ve Merter’de, Ankara, Bursa ve İzmir illerinde toptan satış mağazaları açmıştır. 2017'ye geldiğinde firmamız Türkiye ve dünya çapında tanınan bir marka oluşturma hedefiyle perakendeleşmeye ve toptan satıştan kademeli olarak çekilmeye karar vermiştir. Yeni bir konsept üzerinde çalışan firmamız, Türkiye'de örneği bulunmayan çocuk konsept mağazacılığını kurgulamıştır. Bu doğrultuda çocuk giyim koleksiyonuna ek olarak çocuk dünyasına dair seçkin ve özgün tasarımlı yatak odası, banyo grubu, bez bebek oyuncaklar, çocuk odası aydınlatmaları ve çocuk odası dekoratif ürünlerini de ürün gamına eklemiştir. 2018 senesinde GOTS (Global Organic Textile Standard) sertifikasını alan firmamız, ayrıca organik ürün üretimi de yapmaktadır. Perakende konseptiyle mağazalaşmaya çalışan firmamız İzmir Mavibahçe AVM, Ankara Optimum AVM, Eskişehir Espark AVM, Bursa İnegöl AVM ve Kahramanmaraş Piazza AVM'de perakende mağazalar açmıştır. Firmamız çocuk perakende mağazacılığına kendine özgü konsepti ile yeni bir soluk getirmeyi amaçlamakta, aynı zamanda yurtiçi ve yurtdışına yayılmış çocuk konsept mağazalar zincirini kurmayı hedeflemektedir.

Mal ve Hizmetler

- Anne, Bebek ve Oyuncak

- Giyim, Ayakkabı ve Aksesuar

Ödeme Türleri

- Banka kartı

- Kapıda ödeme

- Kredi kartı

Bu İşletmeye Ait Diğer Siteler