Doğrulama karekodu bulunmamaktadır


ÖNEMLİ BİLGİLENDİRME

Elektronik Ticaret Bilgi Sistemi (ETBİS), e-ticaret yapan işletmelerin kayıt altında olması ve e-ticaret verilerinin sağlıklı bir şekilde takip edilmesi amacıyla kurulmuştur. Bu kapsamda, bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin sadece mevzuat çerçevesinde gerekli yükümlülükleri yerine getirdiğini göstermektedir.

Bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin ve alışveriş web sitesinin güvenli olduğunu ve hukuka aykırı faaliyetlerde bulunmadığını/bulunmayacağını GARANTİ ETMEZ.

Önemle duyurulur

www.kocpa.com

KOÇPA BİLİŞİM SİSTEMLERİ ORHAN KOÇ

İNKILAP MH YELKENCİLER SOK NO:20/1 ÜMRANİYE İstanbul - Türkiye

Genel Bilgiler

Mersis No: 13496***********

Vergi No: 13496******

İşletme Adı: KOÇPA BİLİŞİM SİSTEMLERİ ORHAN KOÇ

ETBİS’e Kayıt Tarihi: 28.12.2017

İşletme Türü: TİCARİ İŞLETME

Kep Adresleri: orhan.koc@hs01.kep.tr

* Bilindiği üzere, şahıs şirketlerinde 26274 sayı ve 29.06.2006 tarihli Resmi Gazetede yayımlanan Vergi Numarası Tebliği uyarınca, TC Kimlik Numarası (VKN) olarak kullanılmaktadır.

İlgili şirketler için ETBİS'te Vergi Kimlik Numarası (VKN) olarak gösterilen TC Kimlik Numaraları, 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ve Cumhurbaşkanlığı Dijital Dönüşüm Ofisi tarafından yayımlanan Bilgi ve İletişim Güvenliği Tedbirleri uyarınca maskelenerek yayımlanmaktadır.

Hakkında

Firma Ünvanı KOÇPA BİLİŞİM SİSTEMLERİ-ORHAN KOÇ Merkez Adresi : İnkilap Mh. Kücüksu Cd. Yelkenciler Sk. 20/1 Ümraniye / İSTANBUL Ticaret Sicil No : İstanbul Ticaret Odası Sicil No: 456124 Mersis No : 1349622199600013

Mal ve Hizmetler

- Elektronik

- İnşaat ve Emlak

- Yazılım

Ödeme Türleri

- Banka kartı

- Havale / EFT

- Kapıda ödeme

- Kredi kartı

Bu İşletmeye Ait Diğer Siteler