ÖNEMLİ BİLGİLENDİRME

Elektronik Ticaret Bilgi Sistemi (ETBİS), e-ticaret yapan işletmelerin kayıt altında olması ve e-ticaret verilerinin sağlıklı bir şekilde takip edilmesi amacıyla kurulmuştur. Bu kapsamda, bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin sadece mevzuat çerçevesinde gerekli yükümlülükleri yerine getirdiğini göstermektedir.

Bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin ve alışveriş web sitesinin güvenli olduğunu ve hukuka aykırı faaliyetlerde bulunmadığını/bulunmayacağını GARANTİ ETMEZ.

Önemle duyurulur

www.doktoruzman.com

HANE YAZILIM BİLİŞİM TEKNOLOJİLERİ LİMİTED ŞİRKETİ

HANÇERLİ MAH. YALI CAMİİ SOK. MURATHAN APT. NO:3/4 İLKADIM/SAMSUN Samsun - Türkiye

Genel Bilgiler

Mersis No: 0457119773300001

Vergi No: 4571******

İşletme Adı: HANE YAZILIM BİLİŞİM TEKNOLOJİLERİ LİMİTED ŞİRKETİ

ETBİS’e Kayıt Tarihi: 17.02.2021

İşletme Türü: LİMİTED ŞİRKET

Kep Adresleri: haneyazilim@hs01.kep.tr

* Bilindiği üzere, şahıs şirketlerinde 26274 sayı ve 29.06.2006 tarihli Resmi Gazetede yayımlanan Vergi Numarası Tebliği uyarınca, TC Kimlik Numarası (VKN) olarak kullanılmaktadır.

İlgili şirketler için ETBİS'te Vergi Kimlik Numarası (VKN) olarak gösterilen TC Kimlik Numaraları, 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ve Cumhurbaşkanlığı Dijital Dönüşüm Ofisi tarafından yayımlanan Bilgi ve İletişim Güvenliği Tedbirleri uyarınca maskelenerek yayımlanmaktadır.

Hakkında

Hane Yazılım Bilişim Teknolojileri Ltd. Şti., değerli sağlık çalışanlarına, tek panel üzerinden tüm klinik çalışmalarınızı yürütmeniz için doktoruzman.com'u geliştirdi.

Mal ve Hizmetler

- Yazılım

Ödeme Türleri

- Banka kartı

- Dijital cüzdan

- Havale / EFT

- Kredi kartı

- Mobil Cüzdan

- Mobil Ödeme

- Sanal Para

Bu İşletmeye Ait Diğer Siteler