ÖNEMLİ BİLGİLENDİRME

Elektronik Ticaret Bilgi Sistemi (ETBİS), e-ticaret yapan işletmelerin kayıt altında olması ve e-ticaret verilerinin sağlıklı bir şekilde takip edilmesi amacıyla kurulmuştur. Bu kapsamda, bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin sadece mevzuat çerçevesinde gerekli yükümlülükleri yerine getirdiğini göstermektedir.

Bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin ve alışveriş web sitesinin güvenli olduğunu ve hukuka aykırı faaliyetlerde bulunmadığını/bulunmayacağını GARANTİ ETMEZ.

Önemle duyurulur

baharatevim.com.tr

GE MA GIDA TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ

İSABEYLİ MAH. 11. CAD. NO:24 NAZİLLİ Aydın - Türkiye

Genel Bilgiler

Mersis No: 0389156277700001

Vergi No: 3891******

İşletme Adı: GE MA GIDA TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ

Mobil Uygulama Adi: Baharat Evim

ETBİS’e Kayıt Tarihi: 05.12.2020

İşletme Türü: LİMİTED ŞİRKET

Google Play Store Link: https://play.google.com/store/apps/details?id=tr.com.akinsoft.baharatevim

App Store Link: https://apps.apple.com/us/app/baharat-evim/id1540066068

Kep Adresleri: baharatevim@hs01.kep.tr

* Bilindiği üzere, şahıs şirketlerinde 26274 sayı ve 29.06.2006 tarihli Resmi Gazetede yayımlanan Vergi Numarası Tebliği uyarınca, TC Kimlik Numarası (VKN) olarak kullanılmaktadır.

İlgili şirketler için ETBİS'te Vergi Kimlik Numarası (VKN) olarak gösterilen TC Kimlik Numaraları, 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ve Cumhurbaşkanlığı Dijital Dönüşüm Ofisi tarafından yayımlanan Bilgi ve İletişim Güvenliği Tedbirleri uyarınca maskelenerek yayımlanmaktadır.

Hakkında

Yarım asırlık tecrübesi ve uzmanlığıyla her geçen gün büyüyen ve gelişen GÜNBAK GRUP’un güvencesiyle kurulan markamız; Toptan Baharat, Kahve, Toz İçecek ve benzeri ürünleri sorunsuz ve zamanında ulaştırmanın gayreti içerisindedir. Gıda sektöründe uzun yıllardır lider konumunda ki seçkin firmalar ile çalışan markamız; Güven ve Kalite standartlarından asla taviz vermemektedir. Baharetevim.com yurt içinde geniş, hızlı ve kolay ulaşım ağıyla ve 7/24 güvenilir sipariş imkanıyla online gıda alışverişinde sektörde öncü konumda olmaya devam etmektedir. GE MA LTD.ŞTİ iştirakı olan Baharatevim.com olarak ürünlerimizi tedarik aşamasından paketlemeye, gönderim aşamasından kapıda teslimata kadar çok titiz bir çalışmayla hazırlıyor, Kaliteyi Uygun fiyatlarla sunmayı hedefliyoruz. Keyifli alışverişler dileriz.

Mal ve Hizmetler

- Yiyecek ve İçecek

Ödeme Türleri

- Banka kartı

- Havale / EFT

- Kredi kartı

Bu İşletmeye Ait Diğer Siteler