ÖNEMLİ BİLGİLENDİRME

Elektronik Ticaret Bilgi Sistemi (ETBİS), e-ticaret yapan işletmelerin kayıt altında olması ve e-ticaret verilerinin sağlıklı bir şekilde takip edilmesi amacıyla kurulmuştur. Bu kapsamda, bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin sadece mevzuat çerçevesinde gerekli yükümlülükleri yerine getirdiğini göstermektedir.

Bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin ve alışveriş web sitesinin güvenli olduğunu ve hukuka aykırı faaliyetlerde bulunmadığını/bulunmayacağını GARANTİ ETMEZ.

Önemle duyurulur

www.dinossi.com Elektronik Ticaret Bilgi Sistemi'nde kaydı doğrulanmış bir sitedir

DİNOSSİ TEKNOLOJİ LİMİTED ŞİRKETİ

ÇAMLIK MAHALLESİ DİNÇ SOKAK NO:2 KAT:1 DİNOSSİ PLAZA ÜMRANİYE İstanbul - Türkiye

Genel Bilgiler

Mersis No: 0301121624100001

Vergi No: 3011216241

İşletme Adı: DİNOSSİ TEKNOLOJİ LİMİTED ŞİRKETİ

Mobil Uygulama Adi: Dinossi

ETBİS’e Kayıt Tarihi: 16.10.2021

İşletme Türü: LİMİTED ŞİRKET

Google Play Store Link: https://www.dinossi.com/uygulamalar

App Store Link: https://www.dinossi.com/uygulamalar

Kep Adresleri: dinossi@hs01.kep.tr

* Bilindiği üzere, şahıs şirketlerinde 26274 sayı ve 29.06.2006 tarihli Resmi Gazetede yayımlanan Vergi Numarası Tebliği uyarınca, TC Kimlik Numarası (VKN) olarak kullanılmaktadır.

İlgili şirketler için ETBİS'te Vergi Kimlik Numarası (VKN) olarak gösterilen TC Kimlik Numaraları, 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ve Cumhurbaşkanlığı Dijital Dönüşüm Ofisi tarafından yayımlanan Bilgi ve İletişim Güvenliği Tedbirleri uyarınca maskelenerek yayımlanmaktadır.

Hakkında

Dinossi, kendi kullandığı ve sevdiği markalardan oluşan çocuk mağazasıdır. Kendi markamızın ve tüm markaların, güvenilir ve tüm sağlık testlerinden geçirilmiş ürünlerinden oluşan yelpazesinde keyifli alışverişler dileriz. Dinossi Türkiye Merkezli, Dünya’nın yerel çocuk mağazası olma yolunda bugün 208’den fazla ülkeye hizmet vermektedir. Dünya’nın en iyi markalarının yanı sıra Dinossi markamızla çocuklar için en kaliteli ve birçoğu geri dönüştürülmüş geniş bir ürün yelpazesine sahiptir. Dinossi'den satın aldığınız tüm ürünler dünya’nın 7 farklı ülkesindeki depolardan sevk edilir. Tüm markalar tamamen orijinallik belgesiyle direk üretici marka tarafından garantili olmakla beraber Dinossi olarak tüm ürünlerde 14 gün koşulsuz kolay iade, Ürün kategorisi ayırt etmeden 2 yıl kalite ve sağlık garantisi, kapıda ödeme (tüm ülkeler dahil) ve avantajlı taksitli ödemelerle satın alma keyfini yaşarsınız.

Mal ve Hizmetler

- Anne, Bebek ve Oyuncak

- Giyim, Ayakkabı ve Aksesuar

- Hobi, Eğlence ve Sanat

- Kitap, Müzik, Film, Oyun

- Ofis ve Okul Malzemeleri

Ödeme Türleri

- Banka kartı

- Havale / EFT

- Kapıda ödeme

- Kredi kartı

- Ön ödemeli kart

- Sanal Para

Bu İşletmeye Ait Diğer Siteler