ÖNEMLİ BİLGİLENDİRME

Elektronik Ticaret Bilgi Sistemi (ETBİS), e-ticaret yapan işletmelerin kayıt altında olması ve e-ticaret verilerinin sağlıklı bir şekilde takip edilmesi amacıyla kurulmuştur. Bu kapsamda, bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin sadece mevzuat çerçevesinde gerekli yükümlülükleri yerine getirdiğini göstermektedir.

Bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin ve alışveriş web sitesinin güvenli olduğunu ve hukuka aykırı faaliyetlerde bulunmadığını/bulunmayacağını GARANTİ ETMEZ.

Önemle duyurulur

www.radiasbayi.com

GÜLİZAR ÇİÇEKÇİ RADİAS AYAKKABI

EGEMENLİK MAHALLESİ 6108. SOKAK NO:49/3I 35070 IŞIKKENT BORNOVA İzmir - Türkiye

Genel Bilgiler

Vergi No: 10424******

İşletme Adı: GÜLİZAR ÇİÇEKÇİ RADİAS AYAKKABI

ETBİS’e Kayıt Tarihi: 16.12.2023

İşletme Türü: Esnaf İşletmesi

Kep Adresleri: gulizar.cicekci@hs01.kep.tr

* Bilindiği üzere, şahıs şirketlerinde 26274 sayı ve 29.06.2006 tarihli Resmi Gazetede yayımlanan Vergi Numarası Tebliği uyarınca, TC Kimlik Numarası (VKN) olarak kullanılmaktadır.

İlgili şirketler için ETBİS'te Vergi Kimlik Numarası (VKN) olarak gösterilen TC Kimlik Numaraları, 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ve Cumhurbaşkanlığı Dijital Dönüşüm Ofisi tarafından yayımlanan Bilgi ve İletişim Güvenliği Tedbirleri uyarınca maskelenerek yayımlanmaktadır.

Hakkında

Radias Ayakkabı ailesine hoş geldiniz! 1998 yılından bu yana yetişkin kadın ve erkek ayakkabıları konusunda öncü bir marka olarak yolumuza devam ediyoruz. Sizlerle işbirliği yapmaktan dolayı büyük bir gurur duyuyoruz ve işte, Radias Ayakkabı'nın bayilerine özel dünyasına hoş geldiniz. Radias Ayakkabı olarak, yetişkin kadın ve erkek ayakkabıları üretiminde uzun yıllara dayanan deneyime sahibiz. Kalite, tarz ve rahatlık, ürünlerimizin temelini oluştururken, müşterilerimizin ayak sağlığına verdiğimiz önem her zaman önceliğimizdir. Sizlerin işini kolaylaştırmak ve en iyi ayakkabıları müşterilerinize sunmanıza yardımcı olmak amacıyla buradayız. Radias Ayakkabı olarak size sunulan bayilik seçeneklerimizle, işinizi büyütmek ve kar marjınızı artırmak için mükemmel fırsatlar sunuyoruz. İşte bayilerimize sunduğumuz avantajlı seçenekler: XML Bayilik: Ürünlerimizi kolayca çevrimiçi platformunuza entegre edebileceğiniz XML bayilik seçeneği ile müşterilerinize hızlı ve verimli bir şekilde hizmet verebilirsiniz. Dropshipping: Dropshipping modeli ile stok tutma zorunluluğu olmadan, müşterilerinizin siparişlerini bizim üzerimize bırakarak işletmenizi daha esnek hale getirebilir ve zamandan tasarruf edebilirsiniz. Komisyonlu Satış: Komisyonlu satış modeli ile Radias Ayakkabı ürünlerini tanıtarak, satışlarınız üzerinden komisyon kazanabilirsiniz. Bu seçenekle, online satışlarınıza ek gelir elde etme şansına sahip olursunuz. Tamamen online bir yapıda faaliyet gösterdiğimiz için, iş ortaklarımıza dünya genelinde ürünlerimizi tanıtmak ve satmak için büyük bir potansiyel sunuyoruz. Radias Ayakkabı ürünlerini müşterilerinize sunmanın yanı sıra, kendi işinizi kurma veya mevcut işinizi büyütme fırsatını da değerlendirebilirsiniz. Radias Ayakkabı ailesinin bir parçası olarak, sizlere destek olmaktan ve işinizi daha da büyütmenize yardımcı olmaktan mutluluk duyuyoruz. Sizlerin başarısı, bizim başarımızdır. Daha fazla bilgi almak, bayilik seçeneklerimizi incelemek veya işbirliği yapmak için lütfen bizimle iletişime geçin. Sizinle birlikte çalışmak için sabırsızlanıyoruz. Saygılarımızla.

Mal ve Hizmetler

- Giyim, Ayakkabı ve Aksesuar

Ödeme Türleri

- Banka kartı

- Havale / EFT

- Kapıda ödeme

- Kredi kartı

Bu İşletmeye Ait Diğer Siteler