ÖNEMLİ BİLGİLENDİRME

Elektronik Ticaret Bilgi Sistemi (ETBİS), e-ticaret yapan işletmelerin kayıt altında olması ve e-ticaret verilerinin sağlıklı bir şekilde takip edilmesi amacıyla kurulmuştur. Bu kapsamda, bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin sadece mevzuat çerçevesinde gerekli yükümlülükleri yerine getirdiğini göstermektedir.

Bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin ve alışveriş web sitesinin güvenli olduğunu ve hukuka aykırı faaliyetlerde bulunmadığını/bulunmayacağını GARANTİ ETMEZ.

Önemle duyurulur

www.brieflyart.com Elektronik Ticaret Bilgi Sistemi'nde kaydı doğrulanmış bir sitedir

BRIEFLYART MÜZAYEDECİLİK ANONİM ŞİRKETİ

CAMİ MAH., PAPAZ PAPAZ CEŞME CADDESİ MİMOZA EVLERİ CAMİ NO:49A TUZLA İstanbul - Türkiye

Genel Bilgiler

Mersis No: 0187139628700001

Vergi No: 1871396287

İşletme Adı: BRIEFLYART MÜZAYEDECİLİK ANONİM ŞİRKETİ

ETBİS’e Kayıt Tarihi: 24.03.2021

İşletme Türü: Anonim Şirket

* Bilindiği üzere, şahıs şirketlerinde 26274 sayı ve 29.06.2006 tarihli Resmi Gazetede yayımlanan Vergi Numarası Tebliği uyarınca, TC Kimlik Numarası (VKN) olarak kullanılmaktadır.

İlgili şirketler için ETBİS'te Vergi Kimlik Numarası (VKN) olarak gösterilen TC Kimlik Numaraları, 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ve Cumhurbaşkanlığı Dijital Dönüşüm Ofisi tarafından yayımlanan Bilgi ve İletişim Güvenliği Tedbirleri uyarınca maskelenerek yayımlanmaktadır.

Hakkında

Brieflyart dünyanın önde gelen müzelerinde eserleri bulunan evrensel sanatçıların son dönem eserlerini koleksiyonerlerle buluşturur. “koleksiyonerden koleksiyonere” iletişim ağı sunan diğer müzayede şirketlerinden farklı olarak sanatçı bazlı projeler yürütür. Bunun doğal sonucu olarak “Sanatçıdan Koleksiyonere” güvenli iletişim ağını siz değerli sanatseverlere açar. Bu güvenli ağda sanata ve sanat üretimine ekonomik katkı sağlarken; sanatçı sertifikalı ürünler sunar. Brieflyart faaliyetlerini online olarak sürdürürken, müzayedede satışa sunulan tüm eserlerin fiziksel bir alanda sergilenmesini sağlayarak şeffaflık ve güvenilirlik ilkesiyle hareket eder.

Mal ve Hizmetler

- Hobi, Eğlence ve Sanat

Ödeme Türleri

- Havale / EFT

- Kredi kartı

Bu İşletmeye Ait Diğer Siteler