ÖNEMLİ BİLGİLENDİRME

Elektronik Ticaret Bilgi Sistemi (ETBİS), e-ticaret yapan işletmelerin kayıt altında olması ve e-ticaret verilerinin sağlıklı bir şekilde takip edilmesi amacıyla kurulmuştur. Bu kapsamda, bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin sadece mevzuat çerçevesinde gerekli yükümlülükleri yerine getirdiğini göstermektedir.

Bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin ve alışveriş web sitesinin güvenli olduğunu ve hukuka aykırı faaliyetlerde bulunmadığını/bulunmayacağını GARANTİ ETMEZ.

Önemle duyurulur

www.goldenmod.net

MEMET YALÇIN GOLDEN MOD.NET

YURT MH 71417 SOKAK ESRA APT KAT:2 DAİRE :3 ÇUKUROVA Adana - Türkiye

Genel Bilgiler

Vergi No: 17590******

İşletme Adı: MEMET YALÇIN GOLDEN MOD.NET

ETBİS’e Kayıt Tarihi: 12.01.2023

İşletme Türü: Esnaf İşletmesi

* Bilindiği üzere, şahıs şirketlerinde 26274 sayı ve 29.06.2006 tarihli Resmi Gazetede yayımlanan Vergi Numarası Tebliği uyarınca, TC Kimlik Numarası (VKN) olarak kullanılmaktadır.

İlgili şirketler için ETBİS'te Vergi Kimlik Numarası (VKN) olarak gösterilen TC Kimlik Numaraları, 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ve Cumhurbaşkanlığı Dijital Dönüşüm Ofisi tarafından yayımlanan Bilgi ve İletişim Güvenliği Tedbirleri uyarınca maskelenerek yayımlanmaktadır.

Hakkında

Goldenmod, en iyi tasarımcıların elinden çıkan özgün ürünler sayesinde kendinizi farklı ve özel hissetmenizi sağlamakla kalmıyor kendi tarzınızı bulmaya veya oluşturmaya yardım ediyor. Her geçen gün kendini yenileyen Goldenmod güvenli alışveriş yapabilmenizi de sağlayarak müşterilerinin gönlünü hem güvenlik yönünden hem de beğeni yönünden fethederek ilerliyor. Goldenmod’da sizler tarafından seçilen ürünler verilen emeklere göre paha biçilerek en uygun fiyatta dünyanın her yerine ulaşım sağlanıyor. Cüzdan, kılıf, takı, saat, gözlük, t-shirt vb. kategorilere sahip olan Goldenmod, müşteriler için kategorilerini çeşitlendirmeye devam ediyor bu alışverişten aradığınızı bularak çıkmanızı hedefliyor.

Mal ve Hizmetler

- Giyim, Ayakkabı ve Aksesuar

- Tekstil

- Yazılım

Ödeme Türleri

- Banka kartı

- Havale / EFT

- Kapıda ödeme

- Kredi kartı

- Ön ödemeli kart

Bu İşletmeye Ait Diğer Siteler