ÖNEMLİ BİLGİLENDİRME

Elektronik Ticaret Bilgi Sistemi (ETBİS), e-ticaret yapan işletmelerin kayıt altında olması ve e-ticaret verilerinin sağlıklı bir şekilde takip edilmesi amacıyla kurulmuştur. Bu kapsamda, bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin sadece mevzuat çerçevesinde gerekli yükümlülükleri yerine getirdiğini göstermektedir.

Bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin ve alışveriş web sitesinin güvenli olduğunu ve hukuka aykırı faaliyetlerde bulunmadığını/bulunmayacağını GARANTİ ETMEZ.

Önemle duyurulur

www.ovacikdogalurunleri.com

BARIŞ İMRE DERSİM OVACIK DOĞAL ÜRÜNLERİ

MOĞULTAY MAH. OP. DR. MEHMET KAHRAMAN CAD. YUKSEL APRT. NO:17/A Tunceli - Türkiye

Genel Bilgiler

Vergi No: 19952******

İşletme Adı: BARIŞ İMRE DERSİM OVACIK DOĞAL ÜRÜNLERİ

Mobil Uygulama Adi: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.ovacikdogalurunleri.mobil

ETBİS’e Kayıt Tarihi: 08.06.2021

İşletme Türü: Esnaf İşletmesi

Google Play Store Link: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.ovacikdogalurunleri.mobil

Kep Adresleri: baris.imre@hs01.kep.tr

* Bilindiği üzere, şahıs şirketlerinde 26274 sayı ve 29.06.2006 tarihli Resmi Gazetede yayımlanan Vergi Numarası Tebliği uyarınca, TC Kimlik Numarası (VKN) olarak kullanılmaktadır.

İlgili şirketler için ETBİS'te Vergi Kimlik Numarası (VKN) olarak gösterilen TC Kimlik Numaraları, 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ve Cumhurbaşkanlığı Dijital Dönüşüm Ofisi tarafından yayımlanan Bilgi ve İletişim Güvenliği Tedbirleri uyarınca maskelenerek yayımlanmaktadır.

Hakkında

Tunceli-Ovacık arasında uzanan Munzur Vadisinde, 42.000 Hektarlık bir alan 1971 yılında MilliPark olarak ilan edilmiştir. Türkiye’nin en büyük milli parklarından biri olan “Munzur Vadisi MilliParkı”, Tunceli kent merkezine 8 Km. uzaklıkta başlayıp, vadi boyunca Munzur Dağlarına kadar uzanmaktadır. Kuzeyde 3300 metreye kadar yükselen Munzur Dağları, Mercan ve Munzur Suyu vadileri tarafından parçalanmıştır. Bu bölgenin milli park olarak ilan edilmesinde etken olan veriler, başta akarsu kaynakları ve gözeler olmak üzere zengin doğal veriler, endemik bitki türleri ve yöreye özgü hayvan türleri ile zenginleşen bitki örtüsü ve yaban hayvan varlığıdır. Bitki örtüsü bakımından çok zengin olan Munzur Vadisi Milli Parkı florasında, 1518 çeşitli bitki kayıtlı olup, bunlardan 43 çeşidi Munzur Dağlarına, 227 çeşidi Türkiye’ye endemik türlerden oluşmaktadır. Munzur Dağlarından başka hiçbir yerde bulunmayan endemik bitkiler arasında Çan Çiçeği, Erzincan Kirazı, Bindebirdelik Otu, Munzur Kekiği, Munzur Düğün Çiçeği, Dağ Çayı, Munzur Dağı Oltu Otu ve Menekşe sayılabilir. 2010 yılında 2 üretici olarak başlatmış olduğumuz çalışmalar sonucunda, 2019 yılında 50 üreticiyle birlikte üretimini yaptığımız ürünleri tüketici ile buluşturuyoruz. Bu kapsamda 2020 yılında da çalışmalarımızı üretici ve tüketici odaklı sürdürmeye devam ediyoruz. 2019 yılında üretim sahamızı daha genişleterek ovacık,pülümür, pertek, hozat ilçelerimizede yaydık. 2020 yılında üretm alanlarimiza çemişgezek ve nazimiye ilçelerimizide dahil edecegiz.Temel amaçlarımızdan biri gıdada ki kirlenmenin önüne geçmek ve tüketiciyi sağlıklı gıdalarla buluşturmaktır.

Mal ve Hizmetler

- Süpermarket ve Petshop

- Yiyecek ve İçecek

Ödeme Türleri

- Kredi kartı

Bu İşletmeye Ait Diğer Siteler