ÖNEMLİ BİLGİLENDİRME

Elektronik Ticaret Bilgi Sistemi (ETBİS), e-ticaret yapan işletmelerin kayıt altında olması ve e-ticaret verilerinin sağlıklı bir şekilde takip edilmesi amacıyla kurulmuştur. Bu kapsamda, bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin sadece mevzuat çerçevesinde gerekli yükümlülükleri yerine getirdiğini göstermektedir.

Bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin ve alışveriş web sitesinin güvenli olduğunu ve hukuka aykırı faaliyetlerde bulunmadığını/bulunmayacağını GARANTİ ETMEZ.

Önemle duyurulur

ssafetystore.com

S.S.A.KİMYA SANAYİ VE TİCARET ANONİM ŞİRKETİ

POLİGON MAHALLESİ SARIYER CADDESİ NO:117/B ABC PLAZA SARIYER İSTANBUL İstanbul - Türkiye

Genel Bilgiler

Mersis No: 0735092847400021

Vergi No: 7350******

İşletme Adı: S.S.A.KİMYA SANAYİ VE TİCARET ANONİM ŞİRKETİ

ETBİS’e Kayıt Tarihi: 30.01.2024

İşletme Türü: Anonim Şirket

Kep Adresleri: ssakimya@hs01.kep.tr

* Bilindiği üzere, şahıs şirketlerinde 26274 sayı ve 29.06.2006 tarihli Resmi Gazetede yayımlanan Vergi Numarası Tebliği uyarınca, TC Kimlik Numarası (VKN) olarak kullanılmaktadır.

İlgili şirketler için ETBİS'te Vergi Kimlik Numarası (VKN) olarak gösterilen TC Kimlik Numaraları, 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ve Cumhurbaşkanlığı Dijital Dönüşüm Ofisi tarafından yayımlanan Bilgi ve İletişim Güvenliği Tedbirleri uyarınca maskelenerek yayımlanmaktadır.

Hakkında

BİZ KİMİZ? İş hayatına başladığı günden bu yana, bulunduğu sektörlerde yaşamı korumayı ve geliştirmeyi ilke edinmiş olan SSA, yaklaşık 20 yıldır iş sağlığı ve güvenliği ekipmanları, grafik ve inşaat ürünleri satışı yapan, aynı zamanda yer aldığı pazarlarda edindiği tecrübe ile üretici kimliği kazanmış bir şirkettir. NEDEN SSA? Sizlere her an yakın olmak ve en hızlı şekilde ulaşmak için İstanbul’da bulunan Merkez Ofisimiz, İzmir’de hizmet veren Ege Bölge ve Ankara’da bulunan İç Anadolu Şubelerimiz, kesintisiz olarak faaliyet göstermekte ve tüm kadrolarıyla her gün sizlerle buluşmaktadır. Safety: Bulunduğumuz ana sektörün iş sağlığı ve güvenliği olduğunu temsil etmektedir. Solutions: İş sağlığı ve güvenliği alanında sunduğumuz çözümleri temsil etmektedir. All: Her alanda her sektörde SSA’nın çözüm üretebileceğini göstermektedir.

Mal ve Hizmetler

- Ev, Bahçe, Mobilya

- Kişisel Bakım ve Kozmetik

Ödeme Türleri

- Kredi kartı

Bu İşletmeye Ait Diğer Siteler