ÖNEMLİ BİLGİLENDİRME

Elektronik Ticaret Bilgi Sistemi (ETBİS), e-ticaret yapan işletmelerin kayıt altında olması ve e-ticaret verilerinin sağlıklı bir şekilde takip edilmesi amacıyla kurulmuştur. Bu kapsamda, bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin sadece mevzuat çerçevesinde gerekli yükümlülükleri yerine getirdiğini göstermektedir.

Bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin ve alışveriş web sitesinin güvenli olduğunu ve hukuka aykırı faaliyetlerde bulunmadığını/bulunmayacağını GARANTİ ETMEZ.

Önemle duyurulur

www.petlebi.com

PETLEBİ GÜVENLİ E-TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ

ALAŞARKÖY MAH. 1.ALAŞAR CAD. NO: 9 OSMANGAZİ Bursa - Türkiye

Genel Bilgiler

Mersis No: 0729059922500001

Vergi No: 7290******

İşletme Adı: PETLEBİ GÜVENLİ E-TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ

ETBİS’e Kayıt Tarihi: 15.01.2018

İşletme Türü: LİMİTED ŞİRKET

Kep Adresleri: petlebi@hs01.kep.tr

* Bilindiği üzere, şahıs şirketlerinde 26274 sayı ve 29.06.2006 tarihli Resmi Gazetede yayımlanan Vergi Numarası Tebliği uyarınca, TC Kimlik Numarası (VKN) olarak kullanılmaktadır.

İlgili şirketler için ETBİS'te Vergi Kimlik Numarası (VKN) olarak gösterilen TC Kimlik Numaraları, 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ve Cumhurbaşkanlığı Dijital Dönüşüm Ofisi tarafından yayımlanan Bilgi ve İletişim Güvenliği Tedbirleri uyarınca maskelenerek yayımlanmaktadır.

Hakkında

Evcil hayvan sahiplerinin küçük dostları için kedi maması, köpek maması, kedi kumu vb. tüm ihtiyaçlarını satın alabileceği, sahipsiz hayvanların ücretsiz olarak sahiplendirildiği, soru cevap bölümüyle hayvanseverlerin bilgi ve deneyimlerini paylaştığı bir topluluk ve alışveriş sitesidir.

Mal ve Hizmetler

- Süpermarket ve Petshop

Ödeme Türleri

- Banka kartı

- Havale / EFT

- Kapıda ödeme

- Kredi kartı

Bu İşletmeye Ait Diğer Siteler