www.petlebi.com Elektronik Ticaret Bilgi Sistemi'nde kaydı doğrulanmış bir sitedir

PETLEBİ GÜVENLİ E-TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ

ZÜMRÜTEVLER MH. AKŞEMSETTİN CD. NO: 11 MALTEPE İstanbul - Türkiye


BİLGİLENDİRME

Elektronik Ticaret Bilgi Sistemi (ETBİS), e-ticaret yapan işletmelerin kayıt altında olması ve e-ticaret verilerinin sağlıklı bir şekilde takip edilmesi amacıyla kurulmuştur. Bu kapsamda, bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodunun bulunması, o işletmenin yalnızca 6563 sayılı Elektronik Ticaretin Düzenlenmesi Hakkında Kanun ve ikincil düzenlemelerine uyum sağlaması hususunda gerekli yükümlülükleri yerine getirdiğini göstermekte olup bu işletmelerin ve alışverişlerin yapıldığı internet sitelerinin güvenli olduğunu ve hukuka aykırı faaliyetlerde bulunmadığını/bulunmayacağını garanti etmemektedir.

Genel Bilgiler

Mersis No: 0729059922500001

Vergi No: 7290599225

İşletme Adı: PETLEBİ GÜVENLİ E-TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ

Kep Adresleri: petlebi@hs01.kep.tr

* Bilindiği üzere, şahıs şirketlerinde 26274 sayı ve 29.06.2006 tarihli Resmi Gazetede yayımlanan Vergi Numarası Tebliği uyarınca, TC Kimlik Numarası (VKN) olarak kullanılmaktadır.

İlgili şirketler için ETBİS'te Vergi Kimlik Numarası (VKN) olarak gösterilen TC Kimlik Numaraları, 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ve Cumhurbaşkanlığı Dijital Dönüşüm Ofisi tarafından yayımlanan Bilgi ve İletişim Güvenliği Tedbirleri uyarınca maskelenerek yayımlanmaktadır.

Hakkında

Evcil hayvan sahiplerinin küçük dostları için kedi maması, köpek maması, kedi kumu vb. tüm ihtiyaçlarını satın alabileceği, sahipsiz hayvanların ücretsiz olarak sahiplendirildiği, soru cevap bölümüyle hayvanseverlerin bilgi ve deneyimlerini paylaştığı bir topluluk ve alışveriş sitesidir.

Mal ve Hizmetler

- Süpermarket ve Petshop

Ödeme Türleri

- Banka kartı

- Havale / EFT

- Kapıda ödeme

- Kredi kartı

Bu İşletmeye Ait Diğer Siteler