ÖNEMLİ BİLGİLENDİRME

Elektronik Ticaret Bilgi Sistemi (ETBİS), e-ticaret yapan işletmelerin kayıt altında olması ve e-ticaret verilerinin sağlıklı bir şekilde takip edilmesi amacıyla kurulmuştur. Bu kapsamda, bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin sadece mevzuat çerçevesinde gerekli yükümlülükleri yerine getirdiğini göstermektedir.

Bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin ve alışveriş web sitesinin güvenli olduğunu ve hukuka aykırı faaliyetlerde bulunmadığını/bulunmayacağını GARANTİ ETMEZ.

Önemle duyurulur

www.amortisorcenter.com

YEDEKÇİ OTOMOTİV SANAYİ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ

BAHÇEKAPI MAH. 2503.CADDE NO:4/6 ETİMESGUT Ankara - Türkiye

Genel Bilgiler

Mersis No: 0946001278200010

Vergi No: 9460******

İşletme Adı: YEDEKÇİ OTOMOTİV SANAYİ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ

Mobil Uygulama Adi: Amortisor Center

ETBİS’e Kayıt Tarihi: 07.12.2017

İşletme Türü: LİMİTED ŞİRKET

Kep Adresleri: yedekci@hs01.kep.tr

* Bilindiği üzere, şahıs şirketlerinde 26274 sayı ve 29.06.2006 tarihli Resmi Gazetede yayımlanan Vergi Numarası Tebliği uyarınca, TC Kimlik Numarası (VKN) olarak kullanılmaktadır.

İlgili şirketler için ETBİS'te Vergi Kimlik Numarası (VKN) olarak gösterilen TC Kimlik Numaraları, 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ve Cumhurbaşkanlığı Dijital Dönüşüm Ofisi tarafından yayımlanan Bilgi ve İletişim Güvenliği Tedbirleri uyarınca maskelenerek yayımlanmaktadır.

Hakkında

Yedekçi Otomotiv olarak, şasi, bagaj, cam ve kaput amortisörü olmak üzere çoğu araca ait amortisörleri üreticilerden alarak araç sahiplerine en uygun fiyata e-ticaret vasıtasıyla sunmaktır.

Mal ve Hizmetler

- Otomotiv, yedek parça ve Aksesuarları

Ödeme Türleri

- Havale / EFT

- Kredi kartı

- Mobil Ödeme