ÖNEMLİ BİLGİLENDİRME

Elektronik Ticaret Bilgi Sistemi (ETBİS), e-ticaret yapan işletmelerin kayıt altında olması ve e-ticaret verilerinin sağlıklı bir şekilde takip edilmesi amacıyla kurulmuştur. Bu kapsamda, bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin sadece mevzuat çerçevesinde gerekli yükümlülükleri yerine getirdiğini göstermektedir.

Bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin ve alışveriş web sitesinin güvenli olduğunu ve hukuka aykırı faaliyetlerde bulunmadığını/bulunmayacağını GARANTİ ETMEZ.

Önemle duyurulur

www.suhneva.com

SUHNEVA ELEKTRONİK MAĞAZACILIK VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ

HOBYAR MAH. HOCAHANI SOK. NO:18 DİRİ İŞHANI, KAT:5 İstanbul - Türkiye

Genel Bilgiler

Mersis No: 0782066734800001

Vergi No: 7820******

İşletme Adı: SUHNEVA ELEKTRONİK MAĞAZACILIK VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ

ETBİS’e Kayıt Tarihi: 11.12.2017

İşletme Türü: LİMİTED ŞİRKET

Kep Adresleri: suhnevaelektronik@hs01.kep.tr

* Bilindiği üzere, şahıs şirketlerinde 26274 sayı ve 29.06.2006 tarihli Resmi Gazetede yayımlanan Vergi Numarası Tebliği uyarınca, TC Kimlik Numarası (VKN) olarak kullanılmaktadır.

İlgili şirketler için ETBİS'te Vergi Kimlik Numarası (VKN) olarak gösterilen TC Kimlik Numaraları, 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ve Cumhurbaşkanlığı Dijital Dönüşüm Ofisi tarafından yayımlanan Bilgi ve İletişim Güvenliği Tedbirleri uyarınca maskelenerek yayımlanmaktadır.

Hakkında

SUHNEVA GİYİM Tesettür kıyafetlerini modaya uydurmaktan ziyade, modanın detaylarını kullanan stil sahibi hanımlar; Suhneva.com‘daki farklı ürün seçenekleri ile kendi tesettürlü kıyafet kombinlerini oluşturabilirler. Tesettür giyim modasını takip etmekle birlikte, tesettürde tasarımı ve stil sahibi olmayı önemseyen Suhneva.com, ürünlerini tüm müşterilerine uygun fiyat ve kalitede, kolay ve güvenilir alışveriş imkânı ile ulaştırmaktadır. Sade ve şık, giysinin kişiliğin önüne geçmediği tesettürlü kıyafet önerileri (tesettür elbise, tesettür abiye, ferace vb.) ile suhneva.com hizmetinizde... Satışlarımız sadece internet üzerinden olup herhangi bir fiziksel mağazamız bulunmamaktadır.

Mal ve Hizmetler

- Giyim, Ayakkabı ve Aksesuar

- Tekstil

Ödeme Türleri

- Banka kartı

- Havale / EFT

- Kapıda ödeme

- Kredi kartı

Bu İşletmeye Ait Diğer Siteler