ÖNEMLİ BİLGİLENDİRME

Elektronik Ticaret Bilgi Sistemi (ETBİS), e-ticaret yapan işletmelerin kayıt altında olması ve e-ticaret verilerinin sağlıklı bir şekilde takip edilmesi amacıyla kurulmuştur. Bu kapsamda, bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin sadece mevzuat çerçevesinde gerekli yükümlülükleri yerine getirdiğini göstermektedir.

Bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin ve alışveriş web sitesinin güvenli olduğunu ve hukuka aykırı faaliyetlerde bulunmadığını/bulunmayacağını GARANTİ ETMEZ.

Önemle duyurulur

www.firsat.me Elektronik Ticaret Bilgi Sistemi'nde kaydı doğrulanmış bir sitedir

FIRSATME BİLGİ TEKNOLOJİLERİ VE TURİZM ANONİM ŞİRKETİ

MECİDİYEKÖY MH. SELAHATTİN PINAR CD. NO:25 GÜVEN YUVA APT. D:2 ŞİŞLİ/İSTANBUL (PK:34381) İstanbul - Türkiye

Genel Bilgiler

Mersis No: 0386046493200001

Vergi No: 3860******

İşletme Adı: FIRSATME BİLGİ TEKNOLOJİLERİ VE TURİZM ANONİM ŞİRKETİ

Mobil Uygulama Adi: FIRSAT ME

ETBİS’e Kayıt Tarihi: 14.12.2017

İşletme Türü: Anonim Şirket

Google Play Store Link: https://play.google.com/store/apps/details?id=me.firsat.app.firsatme

App Store Link: https://apps.apple.com/us/app/firsat-me/id1185521863?l=tr

Kep Adresleri: firsatme@hs01.kep.tr

* Bilindiği üzere, şahıs şirketlerinde 26274 sayı ve 29.06.2006 tarihli Resmi Gazetede yayımlanan Vergi Numarası Tebliği uyarınca, TC Kimlik Numarası (VKN) olarak kullanılmaktadır.

İlgili şirketler için ETBİS'te Vergi Kimlik Numarası (VKN) olarak gösterilen TC Kimlik Numaraları, 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ve Cumhurbaşkanlığı Dijital Dönüşüm Ofisi tarafından yayımlanan Bilgi ve İletişim Güvenliği Tedbirleri uyarınca maskelenerek yayımlanmaktadır.

Hakkında

2012 Yılından itibaren şehrin en iyi sosyal alışveriş ve yaşam platformu olan Firsat.me, Müşteri Memnuniyeti önceliği çerçevesinde hareket ederek, birbirinden farklı hizmetleri, en popüler mekanlarda en iyi fiyat garantisi ile müşterilerine sunmaktadır. Firsat.Me ayrıcalıklı bir sosyal alışveriş ve yaşam platformu olarak hizmet vermektedir. Nezih ve Kaliteli mekanlardaki kampanyaları müşterilerine sunarken bir yanda da müşterilerden gelen feed-back’ler ile süreci takip etmekte herhangi bir olumsuz durum oluşması durumunda müşterilerin mağduriyetini gidermekte, bu sayede hem müşterilerin uygun fiyata hizmet almasını sağlarken hem de mekanların Firsat.Me müşterilerine ayrıcalıklı hizmet vermesini sağlamaktadır.

Mal ve Hizmetler

- Hobi, Eğlence ve Sanat

- Kitap, Müzik, Film, Oyun

- Tatil ve Seyahat

- Yiyecek ve İçecek

Ödeme Türleri

- Banka kartı

- Kredi kartı

- Ön ödemeli kart