ÖNEMLİ BİLGİLENDİRME

Elektronik Ticaret Bilgi Sistemi (ETBİS), e-ticaret yapan işletmelerin kayıt altında olması ve e-ticaret verilerinin sağlıklı bir şekilde takip edilmesi amacıyla kurulmuştur. Bu kapsamda, bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin sadece mevzuat çerçevesinde gerekli yükümlülükleri yerine getirdiğini göstermektedir.

Bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin ve alışveriş web sitesinin güvenli olduğunu ve hukuka aykırı faaliyetlerde bulunmadığını/bulunmayacağını GARANTİ ETMEZ.

Önemle duyurulur

www.zaferler.com.tr

GELİBOLU ZAFERLER ÇİFTLİĞİ SÜT ÜRÜNLERİ GIDA SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ

CAMİKEBİR MAHALLESİ ATATÜRK CADDESİ NO:33 GELİBOLU ÇANAKKALE Çanakkale - Türkiye

Genel Bilgiler

Mersis No: 0390050838100018

Vergi No: 3900******

İşletme Adı: GELİBOLU ZAFERLER ÇİFTLİĞİ SÜT ÜRÜNLERİ GIDA SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ

ETBİS’e Kayıt Tarihi: 14.06.2020

İşletme Türü: LİMİTED ŞİRKET

Kep Adresleri: zaferler@hs02.kep.tr

* Bilindiği üzere, şahıs şirketlerinde 26274 sayı ve 29.06.2006 tarihli Resmi Gazetede yayımlanan Vergi Numarası Tebliği uyarınca, TC Kimlik Numarası (VKN) olarak kullanılmaktadır.

İlgili şirketler için ETBİS'te Vergi Kimlik Numarası (VKN) olarak gösterilen TC Kimlik Numaraları, 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ve Cumhurbaşkanlığı Dijital Dönüşüm Ofisi tarafından yayımlanan Bilgi ve İletişim Güvenliği Tedbirleri uyarınca maskelenerek yayımlanmaktadır.

Hakkında

Tarihi Lezzet! Gelibolu’nun Peynir Helvası; geçmişi yüzyıllar öncesine dayanan Türkler’in Rumeli’ye Geçişine dek uzanan tarihi bir tatlıdır. Gelibolu’nun 1354 yılında Türk hâkimiyetine geçmesinden sonra bölgeye gelen büyük sürü sahiplerinin her yıl mayıs ayında koyunlarının yünlerinin kırkıldığı zaman çobanlarına ve misafirlerine ikram ettiği tatlıdır. Kurucumuz Süleyman Batır'ın kayınpederi Emin Kayyar; Emin Kayyar'ın Babası Seyit Ali Kâhya ve Onun Babası Çolak Ethem; 1800'lü yıllardan beri, üç kuşaktır hayvancılıkla uğraşmaktadırlar ve koyun sürüleri sahibidirler. Gelibolu Peynir Helvası'nı da bü sürülerin yünlerinin kırkım zamanı düzenlenen ziyafet etkinliklerinde hazırlayıp misafirlerine ikram etmektedirler. Süleyman Batır; kayınpederinin de desteğiyle Gelibolu’da 1950 yılında açtığı pastanesiyle ticari olarak ilk kez Gelibolu Peynir Helvası satmaya başlar ve o günden bu yana Gelibolu Peynir Helvası'nın ünlü imalatçısı ve satıcısıdır. Farklı Deneyimler! Gelibolu Peynir Helvası'nı yeni üretilmiş gibi tüketmek için alüminyum folyo ile sararak fırında; teflon tavada kısık ateşte veya mikrodalga fırında yaklaşık 1 dakika ısıtmanız yeterlidir. Bunların yanında; üzerine antepfıstığı, badem, ceviz gibi kuruyemişler ya da tarçın gibi baharatlar serperek, dondurma veya meyveli soslar ilave ederek servis edebilirsiniz. Tamamen Doğal! Peynir Helvası’nın içeriğinde sadece Tuzsuz Beyaz Peynir, Şeker ve Un bulunmaktadır. (300 Gr Peynir Helvasında 200 Gr Tuzsuz Beyaz Peynir 60 Gr Kristal Toz Şeker ve 40 Gr Un mevcuttur) Bunlar dışında herhangi bir koruyucu, tatlandırıcı, kıvam verici madde içermez. Benzerlerinden Farklı! Bu ürünün benzerlerinden en büyük farkı içeriğinde kesinlikle irmik ve yumurta gibi bozucu etkiye sahip maddeler bulunmamaktadır. Türkiye’nin özellikle de Trakya'nın birçok bölgesinde Peynir Helvası, Peynir Tatlısı, Höşmerim gibi birçok ürün bulunmaktadır. Ancak içeriği ve yapılışı itibariyle Gelibolu Zafer Peynir Helvası bu ürünlerden çok farklıdır.

Mal ve Hizmetler

- El işleri ve Hediyelik Eşya

- Giyim, Ayakkabı ve Aksesuar

- Yiyecek ve İçecek

Ödeme Türleri

- Banka kartı

- Havale / EFT

- Kredi kartı

Bu İşletmeye Ait Diğer Siteler