ÖNEMLİ BİLGİLENDİRME

Elektronik Ticaret Bilgi Sistemi (ETBİS), e-ticaret yapan işletmelerin kayıt altında olması ve e-ticaret verilerinin sağlıklı bir şekilde takip edilmesi amacıyla kurulmuştur. Bu kapsamda, bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin sadece mevzuat çerçevesinde gerekli yükümlülükleri yerine getirdiğini göstermektedir.

Bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin ve alışveriş web sitesinin güvenli olduğunu ve hukuka aykırı faaliyetlerde bulunmadığını/bulunmayacağını GARANTİ ETMEZ.

Önemle duyurulur

www.ganitto.com

GANİTTO GIDA SANAYİ VE TİCARET ANONİM ŞİRKETİ

ADİL MAHALLESİ GENÇ OSMAN CADDESİ NO 8 B 8 SULTANBEYLİ İstanbul - Türkiye

Genel Bilgiler

Mersis No: 0389154663300001

Vergi No: 3891******

İşletme Adı: GANİTTO GIDA SANAYİ VE TİCARET ANONİM ŞİRKETİ

ETBİS’e Kayıt Tarihi: 04.10.2020

İşletme Türü: Anonim Şirket

* Bilindiği üzere, şahıs şirketlerinde 26274 sayı ve 29.06.2006 tarihli Resmi Gazetede yayımlanan Vergi Numarası Tebliği uyarınca, TC Kimlik Numarası (VKN) olarak kullanılmaktadır.

İlgili şirketler için ETBİS'te Vergi Kimlik Numarası (VKN) olarak gösterilen TC Kimlik Numaraları, 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ve Cumhurbaşkanlığı Dijital Dönüşüm Ofisi tarafından yayımlanan Bilgi ve İletişim Güvenliği Tedbirleri uyarınca maskelenerek yayımlanmaktadır.

Hakkında

Ganitto olarak en nitelikli ürünleri, sizi yansıtan özel tasarım ambalajlarda firmanızın tanıtımı için hazırlıyoruz. Sipariş anında öğütülmüş kahveler, bitki çayları, taze kuruyemişler, en lezzetli lokum, draje ve kuruyemiş çeşitleri. Markanızı en iyi şekilde yansıtmak bu kadar kolay! Sizde projelerinize özel en lezzetli kurumsal hediyeleri hazırlatmak için hemen iletişime geçin.

Mal ve Hizmetler

- Süpermarket ve Petshop

- Yiyecek ve İçecek

Ödeme Türleri

- Banka kartı

- Dijital cüzdan

- Havale / EFT

- Kredi kartı

- Mobil Cüzdan

- Mobil Ödeme

- Ön ödemeli kart

Bu İşletmeye Ait Diğer Siteler