ÖNEMLİ BİLGİLENDİRME

Elektronik Ticaret Bilgi Sistemi (ETBİS), e-ticaret yapan işletmelerin kayıt altında olması ve e-ticaret verilerinin sağlıklı bir şekilde takip edilmesi amacıyla kurulmuştur. Bu kapsamda, bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin sadece mevzuat çerçevesinde gerekli yükümlülükleri yerine getirdiğini göstermektedir.

Bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin ve alışveriş web sitesinin güvenli olduğunu ve hukuka aykırı faaliyetlerde bulunmadığını/bulunmayacağını GARANTİ ETMEZ.

Önemle duyurulur

pekcazip.com Elektronik Ticaret Bilgi Sistemi'nde kaydı doğrulanmış bir sitedir

GÜNEYSU AMBALAJ TEMİZLİK MALZEMELERİ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ

MİMAR SİNAN MAHALLESİ. MOLLA EŞREF SOKAK. 7/A ÜSKÜDAR/İSTANBUL İstanbul - Türkiye

Genel Bilgiler

Mersis No: 0435005640700015

Vergi No: 4350056407

İşletme Adı: GÜNEYSU AMBALAJ TEMİZLİK MALZEMELERİ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ

ETBİS’e Kayıt Tarihi: 30.04.2020

İşletme Türü: LİMİTED ŞİRKET

Kep Adresleri: guneysuambalaj@hs01.kep.tr

* Bilindiği üzere, şahıs şirketlerinde 26274 sayı ve 29.06.2006 tarihli Resmi Gazetede yayımlanan Vergi Numarası Tebliği uyarınca, TC Kimlik Numarası (VKN) olarak kullanılmaktadır.

İlgili şirketler için ETBİS'te Vergi Kimlik Numarası (VKN) olarak gösterilen TC Kimlik Numaraları, 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ve Cumhurbaşkanlığı Dijital Dönüşüm Ofisi tarafından yayımlanan Bilgi ve İletişim Güvenliği Tedbirleri uyarınca maskelenerek yayımlanmaktadır.

Hakkında

Pekcazip.com Güneysu Grup İştirakidir. Güneysu Grup Tarihçe ve Faaliyet alanı Temizlik, Ambalaj, Züccaciye ve Kozmetik sektörlerinde hizmet veren Güneysu Grup 1982 yılında Üsküdar'da kurulmuş olup, kurulduğu günden günümüze sürekli ilerleyerek, Perakende Müşterilerine 5 Satış Mağazasıyla ve Anadolu yakasına yayılmış etkin servis ağıyla Kurumsal müşterilerine Toptan Satış yoluyla ulaşmaktadır. Pazarı ve müşterilerini yakından izleyerek, ihtiyaçları önceden belirleyip önlemlerini alan, kendisini sürekli geliştiren bir yapıya sahiptir. Çözüm Ortaklarımız Markalar: Güneysu Grup, geniş ürün yelpazesinde, sektöründe lider markaları hizmetinize sunmakta ve bir firmanın ihtiyacı olan Temizlik, Ambalaj, Züccaciye ve Meşrubat (Çay, Kahve, Şeker, Soda vb.) ürün kategorilerinde Ulusal ve Uluslararası saygın markaların temsilciliğini, toptan satış ve dağıtımını yapmaktadır. Neden Pekcazip ? Müşterilerimize sağladığımız Avantajlar Güçlü Lojistik Altyapısı: İstediğiniz ürünleri, istediğiniz standartlarda ve zamanında kapınıza kadar teslim eder. Geniş Ürün Yelpazesi: Her ihtiyaç için farklı tedarikçilerle çalışmak yerine tüm ihtiyaçlarınızı tek bir teslimatla temin edebilirsiniz. En İyi Fiyatlar: Piyasa fiyatlarını ve sektörel değişimleri sürekli takip eden güçlü satınalma altyapısı ile her zaman en iyi fiyatları Güneysu'da bulursunuz. Yeni Ürünler: Sektörü yakından takip ederek sezonsal fiyat görüşlerini, yeni ürünleri sürekli hizmetinize sunar. Uygun Ödeme Koşulları: Güneysu, Kurumunuza en uygun yapıda ödeme alternatifleri sunar, alışveriş hacminize uygun olarak geliştirilen ödeme sistemleri ile nakit akışınızı daha kolay kontrol etmenize yardımcı olur.

Mal ve Hizmetler

- Ambalaj ve Reklam

- Anne, Bebek ve Oyuncak

- El işleri ve Hediyelik Eşya

- Elektronik

- Ev Tekstili

- Ev, Bahçe, Mobilya

- Giyim, Ayakkabı ve Aksesuar

- Hobi, Eğlence ve Sanat

- Kişisel Bakım ve Kozmetik

- Kitap, Müzik, Film, Oyun

- Medikal Ürünler

- Ofis ve Okul Malzemeleri

- Spor ve Outdoor

- Süpermarket ve Petshop

- Tarım ve Hayvancılık Malzemeleri

- Yiyecek ve İçecek

Ödeme Türleri

- Banka kartı

- Havale / EFT

- Kapıda ödeme

- Kredi kartı

Bu İşletmeye Ait Diğer Siteler