ÖNEMLİ BİLGİLENDİRME

Elektronik Ticaret Bilgi Sistemi (ETBİS), e-ticaret yapan işletmelerin kayıt altında olması ve e-ticaret verilerinin sağlıklı bir şekilde takip edilmesi amacıyla kurulmuştur. Bu kapsamda, bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin sadece mevzuat çerçevesinde gerekli yükümlülükleri yerine getirdiğini göstermektedir.

Bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin ve alışveriş web sitesinin güvenli olduğunu ve hukuka aykırı faaliyetlerde bulunmadığını/bulunmayacağını GARANTİ ETMEZ.

Önemle duyurulur

www.bayraktarboya.com

BAYRAKTAR GRUP BOYA SANAYİ VE TİCARET ANONİM ŞİRKETİ

ÖNDER MAHALLESİ KOPÇA CADDESİ NO:12 SİTELER ALTINDAĞ Ankara - Türkiye

Genel Bilgiler

Mersis No: 0157114608100001

Vergi No: 1571******

İşletme Adı: BAYRAKTAR GRUP BOYA SANAYİ VE TİCARET ANONİM ŞİRKETİ

ETBİS’e Kayıt Tarihi: 05.10.2020

İşletme Türü: Anonim Şirket

Kep Adresleri: halit.bayraktar@hs03.kep.tr

* Bilindiği üzere, şahıs şirketlerinde 26274 sayı ve 29.06.2006 tarihli Resmi Gazetede yayımlanan Vergi Numarası Tebliği uyarınca, TC Kimlik Numarası (VKN) olarak kullanılmaktadır.

İlgili şirketler için ETBİS'te Vergi Kimlik Numarası (VKN) olarak gösterilen TC Kimlik Numaraları, 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ve Cumhurbaşkanlığı Dijital Dönüşüm Ofisi tarafından yayımlanan Bilgi ve İletişim Güvenliği Tedbirleri uyarınca maskelenerek yayımlanmaktadır.

Hakkında

1980 yılında Halit Bayraktar tarafından kurulan firmamız; İthal ve yerli olmak üzere iç ve dış cephe ahşap boyaları ile vernikleri, iç ve dış cephe inşaat boyaları ile vernikleri, mobilya boyaları ve vernikleri, parke vernik ve cilaları ile sprey boya ürünlerinde toptan ve perakende alanında faaliyet göstermektedir. Betek Boya (Filli Boya, Fawori, Alligator(Nippon), Tempo), Marshall Boya (Marshall, Herbol, Hammerıte, Cuprinol), Hemel (Hickson Decor, Prime, Hemel, Sayerlack), Remmers, Polisan, Çavuşoğlu (Raykon by jansen, Berger-Seidle), Peter-Kwasyn (Belton Sprey Boya, Racing Sprey Boya, Raymax Sprey Boya), Heller (Dupon, Nova, Gala, Polypar), Ünlü Boya, Tek Boya ürünlerinin bayiliğini yapmaktadır. Bunların yanı sıra Dekor fırça ve rulo, Stargil fırça, Henkel ürünleri, Atlas Zımpara, Sıa zımpara, Norzon zımpara, Akçalı Sprey Boya ürünleri de firmamızda hizmetinize sunulmaktadır. Ayrıca Filli Boya Renxmatik ve Marshall Boya Anında Renk sistemiyle; istediğiniz rengi istediğiniz tonda, milyonlarca renk ve seçeneklerle, hızlı, kolay ve kişiye özel olarak üretiyoruz. Sprey Boya dolum sistemimizle istediğiniz rengi istediğiniz tonda sprey boya olarak da üretip hizmetinize sunuyoruz. 43 yıllık birikim ve deneyimimizle iç ve dış mekan ile ahşabı ilgilendiren tüm konularda danışmanlığınızı yapmaktayız. Bundan önce olduğu gibi bundan sonra da kaliteli ve doğru ürün ile uygun fiyat ve kaliteli hizmet her zaman müşterilerimiz için birinci önceliğimiz olacaktır.

Mal ve Hizmetler

- Ev, Bahçe, Mobilya

Ödeme Türleri

- Banka kartı

- Havale / EFT

- Kredi kartı

Bu İşletmeye Ait Diğer Siteler