ÖNEMLİ BİLGİLENDİRME

Elektronik Ticaret Bilgi Sistemi (ETBİS), e-ticaret yapan işletmelerin kayıt altında olması ve e-ticaret verilerinin sağlıklı bir şekilde takip edilmesi amacıyla kurulmuştur. Bu kapsamda, bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin sadece mevzuat çerçevesinde gerekli yükümlülükleri yerine getirdiğini göstermektedir.

Bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin ve alışveriş web sitesinin güvenli olduğunu ve hukuka aykırı faaliyetlerde bulunmadığını/bulunmayacağını GARANTİ ETMEZ.

Önemle duyurulur

www.modkofoni.com

EMİNE AKKAMIŞ -

KURUL SOKAK NO: 2/2-E, 34169 GÜNGÖREN/İSTANBUL İstanbul - Türkiye

Genel Bilgiler

Vergi No: 36673******

İşletme Adı: EMİNE AKKAMIŞ -

ETBİS’e Kayıt Tarihi: 27.04.2020

İşletme Türü: Esnaf İşletmesi

Kep Adresleri: emineakkamis@hs01.kep.tr

* Bilindiği üzere, şahıs şirketlerinde 26274 sayı ve 29.06.2006 tarihli Resmi Gazetede yayımlanan Vergi Numarası Tebliği uyarınca, TC Kimlik Numarası (VKN) olarak kullanılmaktadır.

İlgili şirketler için ETBİS'te Vergi Kimlik Numarası (VKN) olarak gösterilen TC Kimlik Numaraları, 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ve Cumhurbaşkanlığı Dijital Dönüşüm Ofisi tarafından yayımlanan Bilgi ve İletişim Güvenliği Tedbirleri uyarınca maskelenerek yayımlanmaktadır.

Hakkında

Firmamız, bayanların tüm ihtiyaçlarını tek bir platformda toplayarak alışveriş süresini en aza indirmeyi hedeflemiştir. Sitemiz içerisinde gömlekler, pantolonlar, çantalar ve aynı zamanda ayakkabılar gibi bayanların ihtiyaç duyabileceği tüm ürünler yer almaktadır. Bu durum bayanların istedikleri tüm ürünlere kolaylıkla tek bir yerden ulaşmasını sağlamaktadır. Firmamız, müşteri memnuniyeti odaklı bir şekilde çalışmalarını sürdürmeyi amaçlamaktadır. Müşterilerimizin ihtiyaçlarını göz önünde bulundurmakta aynı zamanda bütçelerini sarsmadan çalışmalarımızı sürdürmekteyiz. En iyi kaliteyi en uygun fiyat garantisi ile birlikte müşterilerimize sunmayı hedeflemekteyiz. Kategorilerimiz içerisinde hem gündelik giyim için hem de aynı zamanda özel günlerde tercih edilebilecek olan pek çok farklı model seçeneği yer almaktadır. Zengin model seçenekleri ile birlikte müşterilerimize ihtiyaç duyabilecekleri tüm modelleri ulaştırmayı hedeflemekteyiz. Her tarzdan bayanın beğenilerini göz önünde bulundurarak, tüm bayanların tarzları için uygun olabilecekleri modelleri bulundurmayı hedefliyoruz. Ürünleri tercih ederken, kaliteyi oldukça fazla önemsiyor ve kaliteli olan materyaller ile üretilmiş ürünleri sizlere ulaştırmaya devam ediyoruz. Firmamızda çalışmakta olan tüm çalışma arkadaşlarımız kendi alanında uzman olan kişilerden oluşmakta ve aynı zamanda uzmanlık alanlarında profesyonel bir hizmet anlayışı bulundurmaktadırlar. Sezonun yeniliklerini takip etmekte ve aynı zamanda sezonun yenilikleri doğrultusunda modelleri sizlere sunmaya devam ediyoruz. Değişik renk seçenekleri ve aynı zamanda model seçenekleri ile birlikte aradığınız tüm seçenekleri uygun fiyat seçenekleri ile birlikte bulmanız için özel bir çalışma sürdürüyoruz. Modanın kalbinin attığı sitemizde modaya uygun olan ürünleri araştırmakta ve herkesten önce değişik tarzları fark etmenizde yardımcı oluyoruz. Her zaman kaliteden ödün vermeden hareket etmekte olan firmamız, müşterilerinin beklentilerini ön planda tutmaktadır. Müşteri memnuniyeti odaklı çalışmalarımız ile birlikte her zaman detayları düşünmekteyiz. En iyi kaliteyi en doğru fiyatlandırma seçenekleri ile müşterilerimize ulaştırma hedefi ile çıktığımız bu yolda %100’e yakın müşteri memnuniyeti hedeflemekteyiz. Müşterilerimizin yorulmadan, aradıkları tüm ürünleri tek bir yerde bulabilmeleri için ihtiyaç duyabilecekleri ürün çeşitliliğini araştırmış ve buna uygun bir platform hazırlamış durumdayız. Firma olarak tüm çalışma arkadaşlarımız ile birlikte her zaman profesyonel bir hizmet anlayışı ile çalışmalarımıza devam etmekteyiz.

Mal ve Hizmetler

- Giyim, Ayakkabı ve Aksesuar

- Kişisel Bakım ve Kozmetik

Ödeme Türleri

- Banka kartı

- Havale / EFT

- Kapıda ödeme

- Kredi kartı

- Mobil Cüzdan

- Mobil Ödeme

- Sanal Para

Bu İşletmeye Ait Diğer Siteler