ÖNEMLİ BİLGİLENDİRME

Elektronik Ticaret Bilgi Sistemi (ETBİS), e-ticaret yapan işletmelerin kayıt altında olması ve e-ticaret verilerinin sağlıklı bir şekilde takip edilmesi amacıyla kurulmuştur. Bu kapsamda, bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin sadece mevzuat çerçevesinde gerekli yükümlülükleri yerine getirdiğini göstermektedir.

Bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin ve alışveriş web sitesinin güvenli olduğunu ve hukuka aykırı faaliyetlerde bulunmadığını/bulunmayacağını GARANTİ ETMEZ.

Önemle duyurulur

www.kolievi.com

YUSUF ZİYA ATAMER KOLİ EVİ

EŞREFZADE MH. KUZGUN SK. NO:39 İZNİK Bursa - Türkiye

Genel Bilgiler

Vergi No: 49420******

İşletme Adı: YUSUF ZİYA ATAMER KOLİ EVİ

ETBİS’e Kayıt Tarihi: 29.04.2020

İşletme Türü: Esnaf İşletmesi

Kep Adresleri: yziya.atamer@hs01.kep.tr

* Bilindiği üzere, şahıs şirketlerinde 26274 sayı ve 29.06.2006 tarihli Resmi Gazetede yayımlanan Vergi Numarası Tebliği uyarınca, TC Kimlik Numarası (VKN) olarak kullanılmaktadır.

İlgili şirketler için ETBİS'te Vergi Kimlik Numarası (VKN) olarak gösterilen TC Kimlik Numaraları, 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ve Cumhurbaşkanlığı Dijital Dönüşüm Ofisi tarafından yayımlanan Bilgi ve İletişim Güvenliği Tedbirleri uyarınca maskelenerek yayımlanmaktadır.

Hakkında

2017 yılında "Koli ve kutuya dair her şey" mottosuyla çıktığımız yolda; gerçek müşteri memnuniyeti, dengeli fiyatlama, kaliteli üretim ve sektöre de yenilikler katmayı önceleyen; güven ve adalet temelli süreç işletimini temel esas kabul eden bir yaklaşımla hizmet sunmayı taahhüt ediyoruz. Bursa'daki tesislerimizde sürdürdüğümüz üretim faaliyetlerimizi; konvansiyonel satış mecralarının ötesinde, erişebilirlik problemini ortadan kaldıracak şekilde, gelişen yeni dinamiklerle entegre ve eş zamanlı biçimde senkronize etmeye çalışarak katma değer oluşturmaya devam ediyoruz. Doğru(makul) ürün tespiti için; diğerkam bir bakışla, ihtiyaçları geniş çerçevede dinleyip, alternatifler ışığında uygun seçenekleri birlikte ortaya çıkarıyoruz. Doğal kaynak tahribinin maalesef üst seviyelere tırmandığı günümüzde; ürünlerimizde çevre yönetimi konusuna hassasiyet göstererek, yüksek oranda geridönüşümlü hammadde ile üretim yapıyoruz. Beşeri münasebet ve toplumsal yapıda gelişme, süreklilik tesisi ve ölçülü, sıhhatlı gün/gelecek için sosyal sorumluluk bağlamında da katkılarda bulunmaya çalışıyoruz.

Mal ve Hizmetler

- Ambalaj ve Reklam

- Ofis ve Okul Malzemeleri

Ödeme Türleri

- Banka kartı

- Havale / EFT

- Kredi kartı

Bu İşletmeye Ait Diğer Siteler