ÖNEMLİ BİLGİLENDİRME

Elektronik Ticaret Bilgi Sistemi (ETBİS), e-ticaret yapan işletmelerin kayıt altında olması ve e-ticaret verilerinin sağlıklı bir şekilde takip edilmesi amacıyla kurulmuştur. Bu kapsamda, bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin sadece mevzuat çerçevesinde gerekli yükümlülükleri yerine getirdiğini göstermektedir.

Bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin ve alışveriş web sitesinin güvenli olduğunu ve hukuka aykırı faaliyetlerde bulunmadığını/bulunmayacağını GARANTİ ETMEZ.

Önemle duyurulur

bebekmamadunyasi.com

ADK TEMİZLİK VE KOZMETİK MALZEMELERİ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ

NURİPAŞA MAHALLESİ BEKİRSUBAŞI SOKAK NO:55/57 ADK TEMİZLİK ZEYTİNBURNU/İSTANBUL İstanbul - Türkiye

Genel Bilgiler

Mersis No: 0008064495300010

Vergi No: 0080******

İşletme Adı: ADK TEMİZLİK VE KOZMETİK MALZEMELERİ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ

Mobil Uygulama Adi: bebekmamadünyası

ETBİS’e Kayıt Tarihi: 26.01.2021

İşletme Türü: LİMİTED ŞİRKET

Google Play Store Link: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.oxiyazilim.bebekmamadnyas

Kep Adresleri: adktemizlik@hs01.kep.tr

* Bilindiği üzere, şahıs şirketlerinde 26274 sayı ve 29.06.2006 tarihli Resmi Gazetede yayımlanan Vergi Numarası Tebliği uyarınca, TC Kimlik Numarası (VKN) olarak kullanılmaktadır.

İlgili şirketler için ETBİS'te Vergi Kimlik Numarası (VKN) olarak gösterilen TC Kimlik Numaraları, 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ve Cumhurbaşkanlığı Dijital Dönüşüm Ofisi tarafından yayımlanan Bilgi ve İletişim Güvenliği Tedbirleri uyarınca maskelenerek yayımlanmaktadır.

Hakkında

Ticari faaliyet anlamında 25.yılını dolduran (ADK TEMİZLİK KOZMETİK TİC. LTD. ŞTİ) olarak e-ticaret anlamında yapmış olduğumuz atılımlarımız sayesinde %99’luk müşteri memnuniyeti seviyelerini yakalayarak, 3.yaşımıza girmekte ve hizmetimizin devamlılığını sağlamaktayız. Anlık olarak iletişim gerçekleştirebildiğiniz ve aynı gün kargo hizmetimiz ile müşterilerimize vermiş olduğumuz hizmetin kalitesini en üst seviyede tutuyoruz.

Mal ve Hizmetler

- Anne, Bebek ve Oyuncak

- Süpermarket ve Petshop

Ödeme Türleri

- Banka kartı

- Havale / EFT

- Kredi kartı

- Ön ödemeli kart

Bu İşletmeye Ait Diğer Siteler