ÖNEMLİ BİLGİLENDİRME

Elektronik Ticaret Bilgi Sistemi (ETBİS), e-ticaret yapan işletmelerin kayıt altında olması ve e-ticaret verilerinin sağlıklı bir şekilde takip edilmesi amacıyla kurulmuştur. Bu kapsamda, bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin sadece mevzuat çerçevesinde gerekli yükümlülükleri yerine getirdiğini göstermektedir.

Bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin ve alışveriş web sitesinin güvenli olduğunu ve hukuka aykırı faaliyetlerde bulunmadığını/bulunmayacağını GARANTİ ETMEZ.

Önemle duyurulur

www.farmagross.com

WİNDOO SAĞLIK ÜRÜNLERİ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ

FEVZİ ÇAKMAK MAH.ÇELİK CAD.2H/1 KARATAY Konya - Türkiye

Genel Bilgiler

Mersis No: 0813134406100001

Vergi No: 8131******

İşletme Adı: WİNDOO SAĞLIK ÜRÜNLERİ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ

ETBİS’e Kayıt Tarihi: 02.04.2021

İşletme Türü: LİMİTED ŞİRKET

* Bilindiği üzere, şahıs şirketlerinde 26274 sayı ve 29.06.2006 tarihli Resmi Gazetede yayımlanan Vergi Numarası Tebliği uyarınca, TC Kimlik Numarası (VKN) olarak kullanılmaktadır.

İlgili şirketler için ETBİS'te Vergi Kimlik Numarası (VKN) olarak gösterilen TC Kimlik Numaraları, 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ve Cumhurbaşkanlığı Dijital Dönüşüm Ofisi tarafından yayımlanan Bilgi ve İletişim Güvenliği Tedbirleri uyarınca maskelenerek yayımlanmaktadır.

Hakkında

Farmagross 2015 yılında sağlık bilincini öncelikleri arasına almış, bu önemli ayrıcalığın kolay ve güvenilir şekilde kullanıcılarına ulaşmasını amaçlamış, Anadolu'nun merkezi Konya'da kurulmuş bir e-ticaret sitesidir. Sitemizde satışa sunduğumuz tüm ürün gruplarında %100 orijinal ürün garantisi vermekteyiz. Resmi ithalatçı, üretici, distribütör ya da ecza depoları dışında ürün temini yapmıyoruz. %99 fiziki stokla çalışmaktayız. Ürünlerimizi yüksek adetlerle ve iskonto avantajı ile temin ediyoruz. Böylelikle ürünlerimizi siz müşterilerimize daha ekonomik fiyatlarla sunabiliyoruz. Online alışverişlerinizde kredi kartınızı üst derece güvenlik sistemi ile kullanabileceğiniz gibi kapıda ödeme seçeneğini de tercih edebilirsiniz. En büyük önceliğimiz; özenle hazırlamış olduğumuz ve tamamı faturalı olan ürünlerimizi, siz değerli müşterilerimize en hızlı şekilde ulaştırmaktır. Kendimize güveniyoruz, çünkü on binlerce ürünü sorunsuz olarak teslim edip, teşekkür mesajları almanın haklı gururunu yaşıyoruz. Merak ettiğiniz, ilginizi çeken ürünler yada yaşadığınız herhangi bir sorunla ilgili sizlere bir telefon kadar yakınız. Sağlık, güven ve kolay alışverişin adresi Farmagross olarak hizmetinizdeyiz.

Mal ve Hizmetler

- Anne, Bebek ve Oyuncak

- Elektronik

- Kişisel Bakım ve Kozmetik

- Medikal Ürünler

- Spor ve Outdoor

Ödeme Türleri

- Banka kartı

- Havale / EFT

- Kapıda ödeme

- Kredi kartı

- Mobil Ödeme

Bu İşletmeye Ait Diğer Siteler