ÖNEMLİ BİLGİLENDİRME

Elektronik Ticaret Bilgi Sistemi (ETBİS), e-ticaret yapan işletmelerin kayıt altında olması ve e-ticaret verilerinin sağlıklı bir şekilde takip edilmesi amacıyla kurulmuştur. Bu kapsamda, bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin sadece mevzuat çerçevesinde gerekli yükümlülükleri yerine getirdiğini göstermektedir.

Bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin ve alışveriş web sitesinin güvenli olduğunu ve hukuka aykırı faaliyetlerde bulunmadığını/bulunmayacağını GARANTİ ETMEZ.

Önemle duyurulur

www.reyon1.com

YASEMİN KAYA KAYALAR TRAFİK MALZEMELERİ

YUKARI DUDULLU MAHALLESİ GÖZTEPE CADDESİ DAL SOKAK NO: 11 ÜMRANİYE İstanbul - Türkiye

Genel Bilgiler

Vergi No: 33646******

İşletme Adı: YASEMİN KAYA KAYALAR TRAFİK MALZEMELERİ

ETBİS’e Kayıt Tarihi: 18.12.2022

İşletme Türü: Esnaf İşletmesi

Kep Adresleri: yasemin.kaya@hs01.kep.tr

* Bilindiği üzere, şahıs şirketlerinde 26274 sayı ve 29.06.2006 tarihli Resmi Gazetede yayımlanan Vergi Numarası Tebliği uyarınca, TC Kimlik Numarası (VKN) olarak kullanılmaktadır.

İlgili şirketler için ETBİS'te Vergi Kimlik Numarası (VKN) olarak gösterilen TC Kimlik Numaraları, 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ve Cumhurbaşkanlığı Dijital Dönüşüm Ofisi tarafından yayımlanan Bilgi ve İletişim Güvenliği Tedbirleri uyarınca maskelenerek yayımlanmaktadır.

Hakkında

Trafik malzemeleri ve reklam malzemeleri sektöründe faaliyet gösteren firmamız ihtiyaca uygun; hem kişisel hem de kurumsal olarak ürün tedariki, montajı ve satış sonrası destek faaliyetlerinde bulunmaktadır. Şerit bariyer, otopark bariyeri, delinatör, hız kesici kasis, güvenlik aynası, trafik konisi, reklam dubası, zemin ve merdiven kaydırmaz bant ile one way vision, reflektif folyo ve reklam folyosu ürünlerinde bol çeşit ve en iyi fiyat avantajları sunan Reyon1, müşteri memnuniyetini ön planda tutmaktadır. Bizden fiyat teklifi isteyebilirsiniz. Bizden fiyat almadan karar vermeyin.

Mal ve Hizmetler

- Ambalaj ve Reklam

- Anne, Bebek ve Oyuncak

- El işleri ve Hediyelik Eşya

- Elektronik

- Giyim, Ayakkabı ve Aksesuar

- Kişisel Bakım ve Kozmetik

- Medikal Ürünler

- Metalurji,Kimyasallar,Kauçuk ve Plastik

- Ofis ve Okul Malzemeleri

Ödeme Türleri

- Havale / EFT

- Kapıda ödeme

- Mobil Ödeme

Bu İşletmeye Ait Diğer Siteler