ÖNEMLİ BİLGİLENDİRME

Elektronik Ticaret Bilgi Sistemi (ETBİS), e-ticaret yapan işletmelerin kayıt altında olması ve e-ticaret verilerinin sağlıklı bir şekilde takip edilmesi amacıyla kurulmuştur. Bu kapsamda, bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin sadece mevzuat çerçevesinde gerekli yükümlülükleri yerine getirdiğini göstermektedir.

Bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin ve alışveriş web sitesinin güvenli olduğunu ve hukuka aykırı faaliyetlerde bulunmadığını/bulunmayacağını GARANTİ ETMEZ.

Önemle duyurulur

www.realityyapi.com

MİKAİL AKSU -

HALKALI MERKEZ MAH KOCAALİ SOK NO 1/1 OFİS 6 İstanbul - Türkiye

Genel Bilgiler

Mersis No: 22508***********

Vergi No: 22508******

İşletme Adı: MİKAİL AKSU -

ETBİS’e Kayıt Tarihi: 12.11.2021

İşletme Türü: Esnaf İşletmesi

* Bilindiği üzere, şahıs şirketlerinde 26274 sayı ve 29.06.2006 tarihli Resmi Gazetede yayımlanan Vergi Numarası Tebliği uyarınca, TC Kimlik Numarası (VKN) olarak kullanılmaktadır.

İlgili şirketler için ETBİS'te Vergi Kimlik Numarası (VKN) olarak gösterilen TC Kimlik Numaraları, 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ve Cumhurbaşkanlığı Dijital Dönüşüm Ofisi tarafından yayımlanan Bilgi ve İletişim Güvenliği Tedbirleri uyarınca maskelenerek yayımlanmaktadır.

Hakkında

"Reality Yapı Kimyasalları San.ve Tic.Ltd.Şti." unvanıyla; "Beton Reality" ve "Silikon Reality" markaları ile 2015 yılında yıllık 15.000 ton toz üretim kapasitesi ve silikon ürünleri üretimi faaliyetlerine başlamıştır. Satın almadan sonra yapılan yatırımlar ile yılda 15.000 ton toz yapı kimyasalları ve 2.000 ton sıvı yapı kimyasalları üretimi kapasitesine sahip tam otomatik entegre tesis haline getirilmiştir. Reality Yapı Kimyasalları, ürün kalitesini etkileyen tüm faktörleri göz önünde bulunduran ve mutlaka gerekli kontrolden geçirilerek, piyasaya arz eden yüksek kalite kontrol çalışmalarına, müşteri ihtiyaç ve beklentilerine yanıt verebilmek için AR-GE bölümüne büyük önem vermektedir. Reality Yapı Kimyasalları, "CE, TSE, TSEK" gibi kalite belgelerinin yanı sıra "ISO 9001:2008" kalite yönetim sistemi sertifikasına sahiptir. Reality Yapı Kimyasalları, ürün seçimi ve ürünlerin doğru uygulanması adına tüm müşterilerine, donanımlı ve profesyonel satış kadroları ve destek birimleri ile hizmet vermektedir. Reality Yapı Kimyasalları, bugün İstanbul Başakşehir’ de tamamı bilgisayar otomasyonlu modern üretim tesisinde "Harç, Silikon, Beton Katkıları ve Yardımcı Ürünler" olmak üzere toplam 9 ürün grubunda 170’ e yakın çeşit ürün ve 2 marka ile yüksek kaliteli ürünler sunmaktadır.

Mal ve Hizmetler

- Çiçekler

- El işleri ve Hediyelik Eşya

- Ev, Bahçe, Mobilya

- Hobi, Eğlence ve Sanat

- Metalurji,Kimyasallar,Kauçuk ve Plastik

Ödeme Türleri

- Banka kartı

- Havale / EFT

- Kredi kartı

Bu İşletmeye Ait Diğer Siteler