ÖNEMLİ BİLGİLENDİRME

Elektronik Ticaret Bilgi Sistemi (ETBİS), e-ticaret yapan işletmelerin kayıt altında olması ve e-ticaret verilerinin sağlıklı bir şekilde takip edilmesi amacıyla kurulmuştur. Bu kapsamda, bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin sadece mevzuat çerçevesinde gerekli yükümlülükleri yerine getirdiğini göstermektedir.

Bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin ve alışveriş web sitesinin güvenli olduğunu ve hukuka aykırı faaliyetlerde bulunmadığını/bulunmayacağını GARANTİ ETMEZ.

Önemle duyurulur

www.ecift.com

ELİT TEKNOLOJİ HİZMETLERİ İNTERNET ANONİM ŞİRKETİ

YEŞİLCE MAH. DALGIÇ SOK NO:3/5 KAT:1 PK: 34418 KAĞITHANE İstanbul - Türkiye

Genel Bilgiler

Mersis No: 0332039811200013

Vergi No: 3320******

İşletme Adı: ELİT TEKNOLOJİ HİZMETLERİ İNTERNET ANONİM ŞİRKETİ

Mobil Uygulama Adi: eÇift

ETBİS’e Kayıt Tarihi: 02.02.2018

İşletme Türü: Anonim Şirket

Google Play Store Link: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.ecift.android&gl=TR

App Store Link: https://apps.apple.com/tr/app/e%C3%A7ift-ciddi-arkada%C5%9Fl%C4%B1k-sitesi/id963186757?l=tr

Kep Adresleri: elitinternet@hs03.kep.tr

* Bilindiği üzere, şahıs şirketlerinde 26274 sayı ve 29.06.2006 tarihli Resmi Gazetede yayımlanan Vergi Numarası Tebliği uyarınca, TC Kimlik Numarası (VKN) olarak kullanılmaktadır.

İlgili şirketler için ETBİS'te Vergi Kimlik Numarası (VKN) olarak gösterilen TC Kimlik Numaraları, 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ve Cumhurbaşkanlığı Dijital Dönüşüm Ofisi tarafından yayımlanan Bilgi ve İletişim Güvenliği Tedbirleri uyarınca maskelenerek yayımlanmaktadır.

Hakkında

Türkiye’de ciddi ilişki arayanlar eÇift’te buluşuyor. Bu amaçla üyelerini bir dizi teste tabi tutan ve en uygun kişileri ciddi bir ilişki yaşamaları için buluşturan eÇift, uzun ve mutlu bir evlilik seçeneği sunuyor.

Mal ve Hizmetler

- Yazılım

Ödeme Türleri

- Banka kartı

- Havale / EFT

- Kredi kartı

- Mobil Cüzdan

Bu İşletmeye Ait Diğer Siteler