www.ecift.com Elektronik Ticaret Bilgi Sistemi'nde kaydı doğrulanmış bir sitedir

ELİT TEKNOLOJİ HİZMETLERİ İNTERNET ANONİM ŞİRKETİ

YEŞİLCE MAH. DALGIÇ SOK NO:3/5 KAT:1 PK: 34418 KAĞITHANE İstanbul - Türkiye


BİLGİLENDİRME

Elektronik Ticaret Bilgi Sistemi (ETBİS), e-ticaret yapan işletmelerin kayıt altında olması ve e-ticaret verilerinin sağlıklı bir şekilde takip edilmesi amacıyla kurulmuştur. Bu kapsamda, bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodunun bulunması, o işletmenin yalnızca 6563 sayılı Elektronik Ticaretin Düzenlenmesi Hakkında Kanun ve ikincil düzenlemelerine uyum sağlaması hususunda gerekli yükümlülükleri yerine getirdiğini göstermekte olup bu işletmelerin ve alışverişlerin yapıldığı internet sitelerinin güvenli olduğunu ve hukuka aykırı faaliyetlerde bulunmadığını/bulunmayacağını garanti etmemektedir.

Genel Bilgiler

Mersis No: 0332039811200013

Vergi No: 3320398112

İşletme Adı: ELİT TEKNOLOJİ HİZMETLERİ İNTERNET ANONİM ŞİRKETİ

Mobil Uygulama Adi: eÇift

Google Play Store Link: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.ecift.android&gl=TR

App Store Link: https://apps.apple.com/tr/app/e%C3%A7ift-ciddi-arkada%C5%9Fl%C4%B1k-sitesi/id963186757?l=tr

Kep Adresleri: elitinternet@hs03.kep.tr

* Bilindiği üzere, şahıs şirketlerinde 26274 sayı ve 29.06.2006 tarihli Resmi Gazetede yayımlanan Vergi Numarası Tebliği uyarınca, TC Kimlik Numarası (VKN) olarak kullanılmaktadır.

İlgili şirketler için ETBİS'te Vergi Kimlik Numarası (VKN) olarak gösterilen TC Kimlik Numaraları, 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ve Cumhurbaşkanlığı Dijital Dönüşüm Ofisi tarafından yayımlanan Bilgi ve İletişim Güvenliği Tedbirleri uyarınca maskelenerek yayımlanmaktadır.

Hakkında

Türkiye’de ciddi ilişki arayanlar eÇift’te buluşuyor. Bu amaçla üyelerini bir dizi teste tabi tutan ve en uygun kişileri ciddi bir ilişki yaşamaları için buluşturan eÇift, uzun ve mutlu bir evlilik seçeneği sunuyor.

Mal ve Hizmetler

- Yazılım

Ödeme Türleri

- Banka kartı

- Havale / EFT

- Kredi kartı

- Mobil Cüzdan

Bu İşletmeye Ait Diğer Siteler