ÖNEMLİ BİLGİLENDİRME

Elektronik Ticaret Bilgi Sistemi (ETBİS), e-ticaret yapan işletmelerin kayıt altında olması ve e-ticaret verilerinin sağlıklı bir şekilde takip edilmesi amacıyla kurulmuştur. Bu kapsamda, bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin sadece mevzuat çerçevesinde gerekli yükümlülükleri yerine getirdiğini göstermektedir.

Bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin ve alışveriş web sitesinin güvenli olduğunu ve hukuka aykırı faaliyetlerde bulunmadığını/bulunmayacağını GARANTİ ETMEZ.

Önemle duyurulur

www.messadtourism.com

MESSAD TURİZM İNŞAAT GIDA TEKSTİL VE DIŞ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ

ŞEHREMİNİ MAH TURGUT OZAL MİLLET CAD NO, 87/1 İstanbul - Türkiye

Genel Bilgiler

Mersis No: 0619058427700001

Vergi No: 6190******

İşletme Adı: MESSAD TURİZM İNŞAAT GIDA TEKSTİL VE DIŞ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ

ETBİS’e Kayıt Tarihi: 02.05.2022

İşletme Türü: LİMİTED ŞİRKET

Kep Adresleri: messadturizm@hs01.kep.tr

* Bilindiği üzere, şahıs şirketlerinde 26274 sayı ve 29.06.2006 tarihli Resmi Gazetede yayımlanan Vergi Numarası Tebliği uyarınca, TC Kimlik Numarası (VKN) olarak kullanılmaktadır.

İlgili şirketler için ETBİS'te Vergi Kimlik Numarası (VKN) olarak gösterilen TC Kimlik Numaraları, 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ve Cumhurbaşkanlığı Dijital Dönüşüm Ofisi tarafından yayımlanan Bilgi ve İletişim Güvenliği Tedbirleri uyarınca maskelenerek yayımlanmaktadır.

Hakkında

The newly founded Messad Tourism plans to become one of the biggest and most successful groups of not only Istanbul but also the Middle East and Europe by going one step ahead of the change in this journey. Messad Tourism that takes into consideration the aim of the harmonization with the international standards and the continuous development in all its activities is a world character advancing step by step to its aim to catch the success it has caught in its country, around the world too. Our organization grows fast thanks to the satisfaction of the guest we hosted. Our organization that plans to operate in many areas throughout the world pays the biggest attention to guest satisfaction therefore it gives great importance to the tourism sector. Messad Tourism which has a wide range of products and services in the tourism sector continues to add new products and services to its field every day.

Mal ve Hizmetler

- Araç Kiralama

- Danışmanlık Hizmetleri

- İnşaat ve Emlak

- Tatil ve Seyahat

Ödeme Türleri

- Banka kartı

- Havale / EFT

- Kredi kartı

Bu İşletmeye Ait Diğer Siteler