www.kayramucevher.com Elektronik Ticaret Bilgi Sistemi'nde kaydı doğrulanmış bir sitedir

KAYRA DEĞERLİ TAŞ MÜCEVHERAT TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ

ATATÜRK MAH. MERİÇ CAD.NO:21/40 MOZAİK ÇARŞI ZEMİN KAT İstanbul - Türkiye


BİLGİLENDİRME

Elektronik Ticaret Bilgi Sistemi (ETBİS), e-ticaret yapan işletmelerin kayıt altında olması ve e-ticaret verilerinin sağlıklı bir şekilde takip edilmesi amacıyla kurulmuştur. Bu kapsamda, bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodunun bulunması, o işletmenin yalnızca 6563 sayılı Elektronik Ticaretin Düzenlenmesi Hakkında Kanun ve ikincil düzenlemelerine uyum sağlaması hususunda gerekli yükümlülükleri yerine getirdiğini göstermekte olup bu işletmelerin ve alışverişlerin yapıldığı internet sitelerinin güvenli olduğunu ve hukuka aykırı faaliyetlerde bulunmadığını/bulunmayacağını garanti etmemektedir.

Genel Bilgiler

Mersis No: 0540076931200001

Vergi No: 5400769312

İşletme Adı: KAYRA DEĞERLİ TAŞ MÜCEVHERAT TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ

* Bilindiği üzere, şahıs şirketlerinde 26274 sayı ve 29.06.2006 tarihli Resmi Gazetede yayımlanan Vergi Numarası Tebliği uyarınca, TC Kimlik Numarası (VKN) olarak kullanılmaktadır.

İlgili şirketler için ETBİS'te Vergi Kimlik Numarası (VKN) olarak gösterilen TC Kimlik Numaraları, 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ve Cumhurbaşkanlığı Dijital Dönüşüm Ofisi tarafından yayımlanan Bilgi ve İletişim Güvenliği Tedbirleri uyarınca maskelenerek yayımlanmaktadır.

Hakkında

Kapalıçarşı’da bizi hep en iyi sadekar, en iyi mıhlayıcı olarak büyüttüler… Birşeyler tasarlamamız için birşeylere ihtiyacımız var fakat biz tasarımcı kimliğimizden önce sadekarız. Serüvenimizde ilk iş montürü yaparız sonra takı mıhlayıcıya geçer taşları takılır ardından cilacı var; işin temelini bu üçü oluşturur, bazen de devreye kalemkar girer… Vitrinlerimizden çıkıp, yeni hayatlara adım atarak nesilden nesile anne yadigarları bu şekilde aktarılmaya devam eder.

Mal ve Hizmetler

- Kuyumculuk

Ödeme Türleri

- Havale / EFT

- Kapıda ödeme

- Kredi kartı

Bu İşletmeye Ait Diğer Siteler