ÖNEMLİ BİLGİLENDİRME

Elektronik Ticaret Bilgi Sistemi (ETBİS), e-ticaret yapan işletmelerin kayıt altında olması ve e-ticaret verilerinin sağlıklı bir şekilde takip edilmesi amacıyla kurulmuştur. Bu kapsamda, bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin sadece mevzuat çerçevesinde gerekli yükümlülükleri yerine getirdiğini göstermektedir.

Bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin ve alışveriş web sitesinin güvenli olduğunu ve hukuka aykırı faaliyetlerde bulunmadığını/bulunmayacağını GARANTİ ETMEZ.

Önemle duyurulur

www.depomol.com

A3 AMBALAJ SANAYİ VE DIŞ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ

GÖRECE CUMHURİYET MAH. 5120 SOK. NO:3A/A REYSAŞ DEPOLARI, MENDERES CUMAOVASI MENDERES 35470 İZMİR TÜRKİYE İzmir - Türkiye

Genel Bilgiler

Mersis No: 0001087429100001

Vergi No: 0010******

İşletme Adı: A3 AMBALAJ SANAYİ VE DIŞ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ

ETBİS’e Kayıt Tarihi: 17.03.2022

İşletme Türü: LİMİTED ŞİRKET

* Bilindiği üzere, şahıs şirketlerinde 26274 sayı ve 29.06.2006 tarihli Resmi Gazetede yayımlanan Vergi Numarası Tebliği uyarınca, TC Kimlik Numarası (VKN) olarak kullanılmaktadır.

İlgili şirketler için ETBİS'te Vergi Kimlik Numarası (VKN) olarak gösterilen TC Kimlik Numaraları, 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ve Cumhurbaşkanlığı Dijital Dönüşüm Ofisi tarafından yayımlanan Bilgi ve İletişim Güvenliği Tedbirleri uyarınca maskelenerek yayımlanmaktadır.

Hakkında

Başta cafe, restoran ve oteller olmak üzere KOBİ’lerin ve diğer tüm işletmelerin, gıda ambalajı ve paket servis malzemeleri konusundaki ihtiyaçlarını karşılamak üzere kurulmuş bir e-ticaret sitesidir. A3 AMBALAJ SANAYİ ve DIŞ TİCARET LTD. ŞTİ. tarafından 2019 yılında kurulan sitemiz, ilk günden itibaren gıda ambalajında kaliteli ürünleri uygun fiyatla ve en hızlı şekilde tedarik etmeyi hedeflemiştir. Bu amaçla gıda ambalajında yeni trendleri sizin için araştırıyor, doğru kalitede yenilikçi ürünleri en uygun fiyatla tedarik etmeyi ilke ediniyoruz. Sizlerin daha düşük stokla çalışabilmesi için kullanatonline.com olarak 1.000’ ün üzerinde ürünü her zaman stoğumuzda hazır bulunduruyoruz. Hem toptan ve hem de perakende alışverişe olanak sağlayan koli veya paket alım seçeneklerimiz ile farklı ürünleri tek bir kaynaktan ihtiyacınız kadar almanıza önem veriyoruz. Saat 12:00’ye kadar verdiğiniz siparişlerinizi aynı gün kargoya teslim ediyor ve işletmelerimize ambalaj malzemesi tedariğinde hızlı ve güvenilir bir çözüm ortağı olmaya çalışıyoruz. depomol.com olarak, işinizde doğan maliyetlerinizi düşürürken değerli zamanınızı müşterilerinize ayırabilmeniz için çalışıyoruz.

Mal ve Hizmetler

- Ambalaj ve Reklam

Ödeme Türleri

- Havale / EFT

- Kredi kartı

Bu İşletmeye Ait Diğer Siteler