ÖNEMLİ BİLGİLENDİRME

Elektronik Ticaret Bilgi Sistemi (ETBİS), e-ticaret yapan işletmelerin kayıt altında olması ve e-ticaret verilerinin sağlıklı bir şekilde takip edilmesi amacıyla kurulmuştur. Bu kapsamda, bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin sadece mevzuat çerçevesinde gerekli yükümlülükleri yerine getirdiğini göstermektedir.

Bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin ve alışveriş web sitesinin güvenli olduğunu ve hukuka aykırı faaliyetlerde bulunmadığını/bulunmayacağını GARANTİ ETMEZ.

Önemle duyurulur

sacralita.com

NALAN ERDEM -

KURUÇEŞME MAH. 203/25 SOKAK OTAĞKENT SİTESİ A BLOK K:8 D:32 BUCA İzmir - Türkiye

Genel Bilgiler

Vergi No: 38908******

İşletme Adı: NALAN ERDEM -

ETBİS’e Kayıt Tarihi: 05.10.2021

İşletme Türü: Esnaf İşletmesi

Kep Adresleri: nalan.erdem@hs01.kep.tr

* Bilindiği üzere, şahıs şirketlerinde 26274 sayı ve 29.06.2006 tarihli Resmi Gazetede yayımlanan Vergi Numarası Tebliği uyarınca, TC Kimlik Numarası (VKN) olarak kullanılmaktadır.

İlgili şirketler için ETBİS'te Vergi Kimlik Numarası (VKN) olarak gösterilen TC Kimlik Numaraları, 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ve Cumhurbaşkanlığı Dijital Dönüşüm Ofisi tarafından yayımlanan Bilgi ve İletişim Güvenliği Tedbirleri uyarınca maskelenerek yayımlanmaktadır.

Hakkında

Avrupa’da geçen çocukluk ve Türkiye' de devam eden gençlik ve eğitim hayatından sonra iş dünyasında erkek egemen sektörde kendine yer edinmek için gece gündüz çalışırken bir taraftan da renkli ve zevkli dünyasında hep kurduğu hayallerini gerçeğe dönüştürmek için her şeyini ortaya koyan girişimci bir annenin hikayesi... Kadın olmak ve kendi tarzını, hayata bakışını her yaşta ifade edebilmek için ayakkabılarımız bizi geçtiğimiz tüm zorlu yollarda uzak hedeflere, başarılara, mutluluklara taşımakta. Ne giydiğimizi, kim olduğumuzu ifade ederken en saklı hazinelerimizin anahtarları çoğu zaman ayakkabılarımızın detaylarında saklıdır. Çalışırken hayat hızla akarken, seçimlerimiz bizi varmamız gereken hedeflere ve ayaklarımız bizi gittiğimiz tüm zaferlere taşırken ayakkabılarımızın verdiği rahatlık şıklık ve kalite ile bütünlendiğinde tüm dünyayı kurtarabileceğimize inanırız. Markamız, güçlü güvenli tüm kadınların modern dünyada yetmeye çalıştıkları tüm işlerde ve başarmaya çalıştıkları tüm hedeflerde ihtiyaçları olan konforu rahatlığı şıklığı ve kaliteyi, renkli ve çok seçenekli modelleri ile sunmakta. Birbirinden farklı ve kıymetli kadınlarımız bu yılın güçlü ve canlı renkleri ile kendilerini ifade ederken klasik tercihler ile stilini tamamlayacak. Biz, her kadının kutsallığını, güzellik ve zarafetini, taşıdığı sorumlulukları bu dünyaya kattığı değeri, ayakkabılarımızın kalitesi ve en seçkin modelleri ile taşımaya gönüllüyüz Vazgeçemeyeceğiniz tarzımız rahatlık ve özgünlüğümüz ile uzun yıllar sizinle olmak için birlikte yeni ve umutlu yollarda yürümek ve birlikte zamansız koleksiyonlarımızda sizinle olmayı umuyoruz. Sevgilerimizle,

Mal ve Hizmetler

- Giyim, Ayakkabı ve Aksesuar

Ödeme Türleri

- Banka kartı

- Havale / EFT

- Kapıda ödeme

- Kredi kartı

Bu İşletmeye Ait Diğer Siteler