ÖNEMLİ BİLGİLENDİRME

Elektronik Ticaret Bilgi Sistemi (ETBİS), e-ticaret yapan işletmelerin kayıt altında olması ve e-ticaret verilerinin sağlıklı bir şekilde takip edilmesi amacıyla kurulmuştur. Bu kapsamda, bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin sadece mevzuat çerçevesinde gerekli yükümlülükleri yerine getirdiğini göstermektedir.

Bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin ve alışveriş web sitesinin güvenli olduğunu ve hukuka aykırı faaliyetlerde bulunmadığını/bulunmayacağını GARANTİ ETMEZ.

Önemle duyurulur

nakvaryum.com

STÜDYO FOTOĞRAFÇILIK PRODÜKSİYON FİLMCİLİK VE REKLAMCILIK LİMİTED ŞİRKETİ

ORTAKÖY MECİDİYE MAH. TARÇIN SOK. NO:20 BEŞİKTAŞ İstanbul - Türkiye

Genel Bilgiler

Mersis No: 0781038196500019

Vergi No: 7810******

İşletme Adı: STÜDYO FOTOĞRAFÇILIK PRODÜKSİYON FİLMCİLİK VE REKLAMCILIK LİMİTED ŞİRKETİ

ETBİS’e Kayıt Tarihi: 11.12.2021

İşletme Türü: LİMİTED ŞİRKET

Kep Adresleri: studyofotografcilik@hs01.kep.tr

* Bilindiği üzere, şahıs şirketlerinde 26274 sayı ve 29.06.2006 tarihli Resmi Gazetede yayımlanan Vergi Numarası Tebliği uyarınca, TC Kimlik Numarası (VKN) olarak kullanılmaktadır.

İlgili şirketler için ETBİS'te Vergi Kimlik Numarası (VKN) olarak gösterilen TC Kimlik Numaraları, 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ve Cumhurbaşkanlığı Dijital Dönüşüm Ofisi tarafından yayımlanan Bilgi ve İletişim Güvenliği Tedbirleri uyarınca maskelenerek yayımlanmaktadır.

Hakkında

Güzel ve sağlıklı bir mercan veya balık akvaryumunu sürdürebilmek kafa karıştırıcı bir görev olmamalıdır. N Akvaryum® olarak birlikte, sizin ve ailenizin zevk alacağını garanti eden çarpıcı ve stressiz bir hobi yaratmaya çalışalım. Tuzlu su akvaryumları üzerine yerli yabancı akademisyenlerin makaleleri, nasıl yapılır bölümleri, Tuzlu su akvaryumu ekipmanları ve canlıları hakkında bir çok bilgi.

Mal ve Hizmetler

- Süpermarket ve Petshop

Ödeme Türleri

- Banka kartı

- Kredi kartı

- Ön ödemeli kart

Bu İşletmeye Ait Diğer Siteler