ÖNEMLİ BİLGİLENDİRME

Elektronik Ticaret Bilgi Sistemi (ETBİS), e-ticaret yapan işletmelerin kayıt altında olması ve e-ticaret verilerinin sağlıklı bir şekilde takip edilmesi amacıyla kurulmuştur. Bu kapsamda, bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin sadece mevzuat çerçevesinde gerekli yükümlülükleri yerine getirdiğini göstermektedir.

Bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin ve alışveriş web sitesinin güvenli olduğunu ve hukuka aykırı faaliyetlerde bulunmadığını/bulunmayacağını GARANTİ ETMEZ.

Önemle duyurulur

www.bogazici.net

EREN KARAGÜL

FENERBAHÇE MAH. İĞRİP SK. 13/1 KADIKÖY/İSTANBUL İstanbul - Türkiye

Genel Bilgiler

Vergi No: 40835******

İşletme Adı: EREN KARAGÜL

Mobil Uygulama Adi: Boğaziçi Bilişim Teknolojileri

ETBİS’e Kayıt Tarihi: 03.01.2023

İşletme Türü: Ticari İşletme

Google Play Store Link: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.bogazici.apk&hl=tr&gl=US

Kep Adresleri: eren.karagul@hs01.kep.tr

* Bilindiği üzere, şahıs şirketlerinde 26274 sayı ve 29.06.2006 tarihli Resmi Gazetede yayımlanan Vergi Numarası Tebliği uyarınca, TC Kimlik Numarası (VKN) olarak kullanılmaktadır.

İlgili şirketler için ETBİS'te Vergi Kimlik Numarası (VKN) olarak gösterilen TC Kimlik Numaraları, 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ve Cumhurbaşkanlığı Dijital Dönüşüm Ofisi tarafından yayımlanan Bilgi ve İletişim Güvenliği Tedbirleri uyarınca maskelenerek yayımlanmaktadır.

Hakkında

Boğaziçi Net Bilişim Teknolojileri en uygun hosting, domain, fiziki / sanal sunucular , e-ticaret çözümleri, google işletme yönetimi, google seo backlink , özel yazılımlar, ssl seritifikaları ve kurumsal toplu sms hizmetlerinin bulunduğu yeni nesil bir bilişim / teknoloji firmasıdır.

Mal ve Hizmetler

- Danışmanlık Hizmetleri

- Telekomünikasyon

- Yazılım

Ödeme Türleri

- Banka kartı

- Havale / EFT

- Kredi kartı

Bu İşletmeye Ait Diğer Siteler