ÖNEMLİ BİLGİLENDİRME

Elektronik Ticaret Bilgi Sistemi (ETBİS), e-ticaret yapan işletmelerin kayıt altında olması ve e-ticaret verilerinin sağlıklı bir şekilde takip edilmesi amacıyla kurulmuştur. Bu kapsamda, bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin sadece mevzuat çerçevesinde gerekli yükümlülükleri yerine getirdiğini göstermektedir.

Bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin ve alışveriş web sitesinin güvenli olduğunu ve hukuka aykırı faaliyetlerde bulunmadığını/bulunmayacağını GARANTİ ETMEZ.

Önemle duyurulur

pamukhali.com

AHMET HAKAN ÖZCAN

KOCASİNAN MERKEZ MAHALLESİ BADEM SOKAK NO:8/A BAHÇELİEVLER İstanbul - Türkiye

Genel Bilgiler

Mersis No: 32267***********

Vergi No: 32267******

İşletme Adı: AHMET HAKAN ÖZCAN

ETBİS’e Kayıt Tarihi: 17.05.2021

İşletme Türü: Ticari İşletme

Kep Adresleri: ahakan.ozcan@hs01.kep.tr

* Bilindiği üzere, şahıs şirketlerinde 26274 sayı ve 29.06.2006 tarihli Resmi Gazetede yayımlanan Vergi Numarası Tebliği uyarınca, TC Kimlik Numarası (VKN) olarak kullanılmaktadır.

İlgili şirketler için ETBİS'te Vergi Kimlik Numarası (VKN) olarak gösterilen TC Kimlik Numaraları, 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ve Cumhurbaşkanlığı Dijital Dönüşüm Ofisi tarafından yayımlanan Bilgi ve İletişim Güvenliği Tedbirleri uyarınca maskelenerek yayımlanmaktadır.

Hakkında

Üretim araçlarında son teknolojiyi en iyi malzeme ile kullanarak siz değerli müşterilerimize uygun özgün renk ve desen ile ürettiği halıları sunmaktan memnuniyet duyuyoruz. Pamuk HALI olarak her şeyden önce sağlığınızı düşünüyoruz ve evinizdeki en önemli tamamlayıcılardan olan halılarınızı Astım hastaları , Evcil hayvanlar , Çocuklar olmak üzere üzerinde etki yaratabileceğini düşündüğümüz oluşumlara göre üretip yaşam alanlarınızı renklendiriyoruz. Bizi Ayıran Farklılıklarımız: Pamuk HALI ipeksi bir yüzeye sahiptir. Tüysüzdür, bakteri ve mite barındırmaz, antialarjeniktir. Halılarımızın hepsi kalın overlokdur. 30 derecede sıkma yapmadan yapılan yıkamada taban garantilidir. Hafif ve saklaması kolaydır. Halılarımız evcil hayvan dostu olmakla beraber kaymaz taban özelliği ile çocuklarınız için güvenle kullanabilirsiniz. Kalıcı renkleri ve desenleri ile yumuşaklığını yıllarca korur. Sağlık Bakanlığı onaylı ürünlerin bulunduğu mağazamız, satış sonrası süreçte de memnuniyete önem verir. Kusurlu ürünlerde değişim ya da iade imkânı sunan Pamuk Halı, kargo ile ilgili herhangi bir sorunda hızlı çözümler üretir. İnternet sitemizden yılın her günü 7/24 gönül rahatlığı ile sınırsız alışveriş yapabilirsiniz. ‘’Hızlı Kargo’’ hizmeti ile müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutuyoruz. Pamuk HALI, sahip olması gereken tüm kriterlerde faaliyet göstererek, müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutmayı amaçlar. Tüm personelimize satış-pazarlama, e-ticaret, iş güvenliği ve sektör hakkında kendilerini geliştirebilmeleri için sürekli eğitim verilmektedir. Uzun vadeli sevgi ve güven oluşturabilmek, Mağazacılık ve e-ticaret kanallarında kendimizi sürekli yenilemek ve dünya trendlerine ayak uydurmak ve ‘’En iyi hizmet, en iyi kalite, en uygun fiyat’’ parolası ile faaliyet göstermek kurumsal vizyonumuzu tanımlamaktadır.

Mal ve Hizmetler

- Ev Tekstili

Ödeme Türleri

- Banka kartı

- Havale / EFT

- Kapıda ödeme

- Kredi kartı

Bu İşletmeye Ait Diğer Siteler