ÖNEMLİ BİLGİLENDİRME

Elektronik Ticaret Bilgi Sistemi (ETBİS), e-ticaret yapan işletmelerin kayıt altında olması ve e-ticaret verilerinin sağlıklı bir şekilde takip edilmesi amacıyla kurulmuştur. Bu kapsamda, bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin sadece mevzuat çerçevesinde gerekli yükümlülükleri yerine getirdiğini göstermektedir.

Bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin ve alışveriş web sitesinin güvenli olduğunu ve hukuka aykırı faaliyetlerde bulunmadığını/bulunmayacağını GARANTİ ETMEZ.

Önemle duyurulur

x-koch.com.tr

METATECH OTO TEKNOLOJİ SİSTEMLERİ SANAYİ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ

FATİH, MAH PROF. DR. AZİZ SANCAR CADDESİ BLUE LAKE SİTE 23, A BLOK NO: 121 KÜÇÜKÇEKMECE / İSTANBUL İstanbul - Türkiye

Genel Bilgiler

Mersis No: 0619115669100001

Vergi No: 6191******

İşletme Adı: METATECH OTO TEKNOLOJİ SİSTEMLERİ SANAYİ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ

ETBİS’e Kayıt Tarihi: 24.11.2023

İşletme Türü: LİMİTED ŞİRKET

Kep Adresleri: metatech@hs01.kep.tr

* Bilindiği üzere, şahıs şirketlerinde 26274 sayı ve 29.06.2006 tarihli Resmi Gazetede yayımlanan Vergi Numarası Tebliği uyarınca, TC Kimlik Numarası (VKN) olarak kullanılmaktadır.

İlgili şirketler için ETBİS'te Vergi Kimlik Numarası (VKN) olarak gösterilen TC Kimlik Numaraları, 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ve Cumhurbaşkanlığı Dijital Dönüşüm Ofisi tarafından yayımlanan Bilgi ve İletişim Güvenliği Tedbirleri uyarınca maskelenerek yayımlanmaktadır.

Hakkında

XKoch, ofis ve oyun dünyasının rahatlık ve stil ihtiyaçlarını bir araya getiriyor. Ofislerde verimliliği artırmanıza ve oyun deneyiminizi mükemmel hale getirmenize yardımcı olmak için tasarlanmış koltuklarımızla tanışın. XKoch temizlik ürünleri, evinizin doğal güzelliklerini korumanıza ve parlamanıza yardımcı olmak için tasarlanmış bir temizlik ve bakım serisidir. Deri, ahşap, klavye ve ekran temizleyici ürünlerimiz, doğal yüzeylerinizi korurken hijyen ve estetik sağlar.

Mal ve Hizmetler

- Ev, Bahçe, Mobilya

- Otomotiv, yedek parça ve Aksesuarları

- Tadilat,Temizlik ve Organizasyon

Ödeme Türleri

- Banka kartı

- Kredi kartı

Bu İşletmeye Ait Diğer Siteler