www.yapikimya.com Elektronik Ticaret Bilgi Sistemi'nde kaydı doğrulanmış bir sitedir

PURYAP YAPI KİMYASALLARI VE MAKİNA SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ

ÇAVUŞOĞLU MAH. BARBAROS HAYRETTİN PAŞA CAD. NO:43/2, KARTAL-İSTANBUL İstanbul - Türkiye


BİLGİLENDİRME

Elektronik Ticaret Bilgi Sistemi (ETBİS), e-ticaret yapan işletmelerin kayıt altında olması ve e-ticaret verilerinin sağlıklı bir şekilde takip edilmesi amacıyla kurulmuştur. Bu kapsamda, bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodunun bulunması, o işletmenin yalnızca 6563 sayılı Elektronik Ticaretin Düzenlenmesi Hakkında Kanun ve ikincil düzenlemelerine uyum sağlaması hususunda gerekli yükümlülükleri yerine getirdiğini göstermekte olup bu işletmelerin ve alışverişlerin yapıldığı internet sitelerinin güvenli olduğunu ve hukuka aykırı faaliyetlerde bulunmadığını/bulunmayacağını garanti etmemektedir.

Genel Bilgiler

Mersis No: 0734095517300001

Vergi No: 7340955173

İşletme Adı: PURYAP YAPI KİMYASALLARI VE MAKİNA SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ

Kep Adresleri: puryapyapi@hs01.kep.tr

* Bilindiği üzere, şahıs şirketlerinde 26274 sayı ve 29.06.2006 tarihli Resmi Gazetede yayımlanan Vergi Numarası Tebliği uyarınca, TC Kimlik Numarası (VKN) olarak kullanılmaktadır.

İlgili şirketler için ETBİS'te Vergi Kimlik Numarası (VKN) olarak gösterilen TC Kimlik Numaraları, 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ve Cumhurbaşkanlığı Dijital Dönüşüm Ofisi tarafından yayımlanan Bilgi ve İletişim Güvenliği Tedbirleri uyarınca maskelenerek yayımlanmaktadır.

Hakkında

Yapı kimyasalları; inşaat, yapı, tadilat ve onarımda kullanılan ürünlerin başlıca tanımıdır. Kuruluşumuz, bu tanıma uygun olarak YAPI KİMYA markasıyla sektörel ihtiyaçlarını tedarik ve üretimi için hizmete başlamıştır. YAPI KİMYA, yüzlerce ürün çeşidiyle, inşaat, altyapı, tünel, maden, onarım, güçlendirme endüstriyel, marin denizcilik ve benzeri alanlar için ürün üretimi ve makine ekipmanların tedariği amacıyla kurulmuş, sektörün ihtiyacı doğrultusunda online olarak satış ve teknik ekipman desteği sağlamaktadır.

Mal ve Hizmetler

- İnşaat ve Emlak

- Makina, Endüstriyel Parça ve Araçları

- Metalurji,Kimyasallar,Kauçuk ve Plastik

- Tadilat,Temizlik ve Organizasyon

Ödeme Türleri

- Banka kartı

- Havale / EFT

- Kapıda ödeme

- Kredi kartı

- Mobil Ödeme

- Ön ödemeli kart

Bu İşletmeye Ait Diğer Siteler