ÖNEMLİ BİLGİLENDİRME

Elektronik Ticaret Bilgi Sistemi (ETBİS), e-ticaret yapan işletmelerin kayıt altında olması ve e-ticaret verilerinin sağlıklı bir şekilde takip edilmesi amacıyla kurulmuştur. Bu kapsamda, bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin sadece mevzuat çerçevesinde gerekli yükümlülükleri yerine getirdiğini göstermektedir.

Bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin ve alışveriş web sitesinin güvenli olduğunu ve hukuka aykırı faaliyetlerde bulunmadığını/bulunmayacağını GARANTİ ETMEZ.

Önemle duyurulur

marblehomeconcept.com

AYŞE GÜLER

SÜMER MH. 2482/2 SKYCITY B BLOK İŞ MERKEZİ NO: 4/1 İÇ KAPI NO: 101 MERKEZEFENDİ Denizli - Türkiye

Genel Bilgiler

Mersis No: 12713***********

Vergi No: 12713******

İşletme Adı: AYŞE GÜLER

ETBİS’e Kayıt Tarihi: 08.11.2021

İşletme Türü: Ticari İşletme

Kep Adresleri: agtasmermer@hs03.kep.tr

* Bilindiği üzere, şahıs şirketlerinde 26274 sayı ve 29.06.2006 tarihli Resmi Gazetede yayımlanan Vergi Numarası Tebliği uyarınca, TC Kimlik Numarası (VKN) olarak kullanılmaktadır.

İlgili şirketler için ETBİS'te Vergi Kimlik Numarası (VKN) olarak gösterilen TC Kimlik Numaraları, 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ve Cumhurbaşkanlığı Dijital Dönüşüm Ofisi tarafından yayımlanan Bilgi ve İletişim Güvenliği Tedbirleri uyarınca maskelenerek yayımlanmaktadır.

Hakkında

Marblehomeconcept merkezi Travertenin başkenti Denizli' de bulunan madencilik alanında 15 yıldan fazla geçmişi bulunan bir grup firmasıdır. Firmamız, eşsiz Anadolu coğrafyasında milyonlarca yılda oluşan nadide mermer ve traverten türlerinden elde ettiği ham taşları bir kuyumcu titizliği ile işleyip ev aksesuarlarına dönüştürüp mermerin zarafetini, şıklığını ve sağlamlığını mutfak, banyo ve evlerimizin diğer köşelerine yansıtma gayesi ile üretim yapmaktadır. Firmamızın ana prensibi, ilk günkü amatör heyecanını koruyarak profesyonellikten odun vermeden müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutup en iyi ve kaliteli urunu uygun fiyatlarla müşterilerine sunmaktır. Marblehomeconcept evinize şıklık ve zarafet katmaya her daim hazırdır.

Mal ve Hizmetler

- El işleri ve Hediyelik Eşya

- Ev, Bahçe, Mobilya

Ödeme Türleri

- Banka kartı

- Havale / EFT

- Kapıda ödeme

- Kredi kartı

- Ön ödemeli kart

Bu İşletmeye Ait Diğer Siteler