ÖNEMLİ BİLGİLENDİRME

Elektronik Ticaret Bilgi Sistemi (ETBİS), e-ticaret yapan işletmelerin kayıt altında olması ve e-ticaret verilerinin sağlıklı bir şekilde takip edilmesi amacıyla kurulmuştur. Bu kapsamda, bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin sadece mevzuat çerçevesinde gerekli yükümlülükleri yerine getirdiğini göstermektedir.

Bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin ve alışveriş web sitesinin güvenli olduğunu ve hukuka aykırı faaliyetlerde bulunmadığını/bulunmayacağını GARANTİ ETMEZ.

Önemle duyurulur

www.yudumtoptan.com

SAVOLA GIDA SANAYİ VE TİCARET ANONİM ŞİRKETİ

BARBAROS MH. KARDELEN SK. NO: 2 KAT: 36 D: 123 PALLADİUM TOWER ATAŞEHİR/İSTANBUL İstanbul - Türkiye

Genel Bilgiler

Mersis No: 0892003241700017

Vergi No: 8920******

İşletme Adı: SAVOLA GIDA SANAYİ VE TİCARET ANONİM ŞİRKETİ

ETBİS’e Kayıt Tarihi: 10.02.2023

İşletme Türü: Anonim Şirket

* Bilindiği üzere, şahıs şirketlerinde 26274 sayı ve 29.06.2006 tarihli Resmi Gazetede yayımlanan Vergi Numarası Tebliği uyarınca, TC Kimlik Numarası (VKN) olarak kullanılmaktadır.

İlgili şirketler için ETBİS'te Vergi Kimlik Numarası (VKN) olarak gösterilen TC Kimlik Numaraları, 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ve Cumhurbaşkanlığı Dijital Dönüşüm Ofisi tarafından yayımlanan Bilgi ve İletişim Güvenliği Tedbirleri uyarınca maskelenerek yayımlanmaktadır.

Hakkında

Türkiye’de perakende sıvıyağ sektörünün lider ve en bilinen markası Yudum, 2008 yılından bu yana gıda sektöründe 15 farklı ülkede yaygın olarak faaliyet gösteren Savola Gıda San. Ve Tic.A.Ş.’nin bünyesinde yer almaktadır. Yudum İstanbul’daki ilk üretim tesisini 1974 yılında Ayvalık’a taşımıştır. Öncelikli faaliyeti zeytinyağı ve sabun üretimi olan fabrika, 1985 yılında Yudum ayçıçek ve tüm sıvıyağ ketegorilerini üretmeye başlamıştır. Türkiye’nin en çok tercih edilen sıvı yağlarını üreten ve kendi kategorisinde birçok alanda öncülük üstlenen fabrika; katma değerli ve yenilikçi ürünleriyle üretim portföyünü çeşitlendirmiştir. Kurulu kapasite ve ürün çeşitliliği olarak Türkiye’nin en büyük kapasiteli sıvıyağ fabrikasıdır. Ayvalık’ta yer alan fabrika, 2018 yılında tamamlanan margarin üretim tesisi ile birlikte Orta Doğu’nun en büyük yerleşkelerinden birine sahip üretim tesislerinden biri haline dönüşmüştür. Yağ ile ilgili her alanda hizmet vermeye başlayan fabrika, geçmişten gelen köklü tecrübeleriyle birlikte günümüzü yakalayarak öncü ürünleriyle her zaman özenli ve tüketici odaklı olmayı başarmıştır. 106 dönüm arazi içerisine kurulu olan üretim tesisi , 24.000 m² kapalı alana sahiptir. Tesis içerisinde bulunan 4 (dört) rafineri ayçiçek ve diğer sıvı yağlar başta olmak üzere, zeytinyağı ve margarin rafinleri ile üretimi birbirinden bağımsız şekilde gerçekleştirilmektedir. Son teknoloji araçlarla üretim yapan fabrika dolum ve ambalajlama konusunda da Türkiye’nin en büyük kapasitelerinden birine sahiptir. Toplam 650 ton/gün rafine ve 250.000 ton/yıl dolum kapasitesi ile ülkemizin en büyük kurulu kapasitelerinden birine sahiptir aynı zamanda çeşitlilik anlamında tekdir. Mevcut tank parkı ve üretim alanları tamamen kalite standartlarına uygun olarak dizayn edilen fabrikada 24 saat üretim devam etmektedir. Toplam 7.700 palet stoklama alanına sahip tesiste tamamı özel olarak geliştirilmiş programlarla yönetilen akıllı raf sistemleri bulunuyor. Günlük 45 araç yükleme kapasitesine sahip olan fabrikada, yükleme amaçlı kullanılan tüm forkliftler çevre politikasına uygun olarak elektrik gücüyle çalışmaktadır. Türkiye’nin sıvıyağ sektöründe ilklerden biri olmak üzere ISO 14001 Çevre Yönetim Sitemi’ne sahip tesisimiz; Aynı zamanda, BRC (British Retail Consortium), ISO 22000 Gıda Güvenliği Yönetim Sistemi, ISO 9001 Kalite Yönetim Sistemi ve ISO 45001 almaya hak kazanan nadir üretim merkezlerinden biridir.

Mal ve Hizmetler

- Süpermarket ve Petshop

- Yiyecek ve İçecek

Ödeme Türleri

- Banka kartı

- Kredi kartı

Bu İşletmeye Ait Diğer Siteler