www.buvilla.com Elektronik Ticaret Bilgi Sistemi'nde kaydı doğrulanmış bir sitedir

GÖKSEL GRUP TURİZM İNŞAAT TİCARET VE SANAYİ LİMİTED ŞİRKETİ

KALKAN MAH. NERGİZ SOK. NO: 39/2 KAŞ/ANTALYA Antalya - Türkiye


BİLGİLENDİRME

Elektronik Ticaret Bilgi Sistemi (ETBİS), e-ticaret yapan işletmelerin kayıt altında olması ve e-ticaret verilerinin sağlıklı bir şekilde takip edilmesi amacıyla kurulmuştur. Bu kapsamda, bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodunun bulunması, o işletmenin yalnızca 6563 sayılı Elektronik Ticaretin Düzenlenmesi Hakkında Kanun ve ikincil düzenlemelerine uyum sağlaması hususunda gerekli yükümlülükleri yerine getirdiğini göstermekte olup bu işletmelerin ve alışverişlerin yapıldığı internet sitelerinin güvenli olduğunu ve hukuka aykırı faaliyetlerde bulunmadığını/bulunmayacağını garanti etmemektedir.

Genel Bilgiler

Mersis No: 0404045742100001

Vergi No: 4040457421

İşletme Adı: GÖKSEL GRUP TURİZM İNŞAAT TİCARET VE SANAYİ LİMİTED ŞİRKETİ

* Bilindiği üzere, şahıs şirketlerinde 26274 sayı ve 29.06.2006 tarihli Resmi Gazetede yayımlanan Vergi Numarası Tebliği uyarınca, TC Kimlik Numarası (VKN) olarak kullanılmaktadır.

İlgili şirketler için ETBİS'te Vergi Kimlik Numarası (VKN) olarak gösterilen TC Kimlik Numaraları, 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ve Cumhurbaşkanlığı Dijital Dönüşüm Ofisi tarafından yayımlanan Bilgi ve İletişim Güvenliği Tedbirleri uyarınca maskelenerek yayımlanmaktadır.

Hakkında

2018 yılında kurulan www.buvilla.com daha sonraki yıllarda Göksel Grup Truzim İnşaat bünyesinde, günlük kiralık apart ve villa kiralaması yapmaktadır. Web sitesi üzerinden misafirlerine villanın resimleri, özellikleri ile birlikte tanıtımını yapıp yine web sitesi üzerinden güvenilir bir şekilde kiralama sağlamaktadır.

Mal ve Hizmetler

- İnşaat ve Emlak

- Tatil ve Seyahat

Ödeme Türleri

- Banka kartı

- Havale / EFT

- Kredi kartı

Bu İşletmeye Ait Diğer Siteler