ÖNEMLİ BİLGİLENDİRME

Elektronik Ticaret Bilgi Sistemi (ETBİS), e-ticaret yapan işletmelerin kayıt altında olması ve e-ticaret verilerinin sağlıklı bir şekilde takip edilmesi amacıyla kurulmuştur. Bu kapsamda, bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin sadece mevzuat çerçevesinde gerekli yükümlülükleri yerine getirdiğini göstermektedir.

Bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin ve alışveriş web sitesinin güvenli olduğunu ve hukuka aykırı faaliyetlerde bulunmadığını/bulunmayacağını GARANTİ ETMEZ.

Önemle duyurulur

www.gamejeton.com Elektronik Ticaret Bilgi Sistemi'nde kaydı doğrulanmış bir sitedir

SEFA BİLGİ BİLGİ GAMES BİLİŞİM

HALİTPAŞA MAH. 1297 SOKAK NO:19 B/1 Erzincan - Türkiye

Genel Bilgiler

Vergi No: 26698******

İşletme Adı: SEFA BİLGİ BİLGİ GAMES BİLİŞİM

ETBİS’e Kayıt Tarihi: 17.12.2021

İşletme Türü: Esnaf İşletmesi

* Bilindiği üzere, şahıs şirketlerinde 26274 sayı ve 29.06.2006 tarihli Resmi Gazetede yayımlanan Vergi Numarası Tebliği uyarınca, TC Kimlik Numarası (VKN) olarak kullanılmaktadır.

İlgili şirketler için ETBİS'te Vergi Kimlik Numarası (VKN) olarak gösterilen TC Kimlik Numaraları, 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ve Cumhurbaşkanlığı Dijital Dönüşüm Ofisi tarafından yayımlanan Bilgi ve İletişim Güvenliği Tedbirleri uyarınca maskelenerek yayımlanmaktadır.

Hakkında

E-Pin, popüler PC oyunları, CD Key, Online oyunlar ve daha pek çok kategoride dijital kod şekline getirilebilen ürünler hakkında oyunculara rehberlik eden GameJETON, en uygun fiyat ve en hızlı teslimat garantisini sunar. Oyun sektöründe güvenilirliğiyle bilinen GameJETON, sorunsuz hizmet verme konusunda %100 başarıya ulaşmış tek oyun firmasıdır.

Mal ve Hizmetler

- Kupon, Kredi ve Hediye Çeki

Ödeme Türleri

- Banka kartı

- Havale / EFT

- Kredi kartı

Bu İşletmeye Ait Diğer Siteler